reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Carolajna zaciskam kciuki aby poszło szybko i sprawnie. Ja panikuję za siebie i za was dwie ;-) ;)
Choco trzymam kciuki za was również. U Ciebie bankowo pójdzie szybciutko ;-) ;)
Magda z tym mierzeniem cukrów co godzinę to trochę słabo ale jak sobie pomyślę, że ja np. i tak średnio co godzinę wstaję do łazienki to chyba na jedno wychodzi ;-) ;)
Anit to jaka różnica w wadze wyszła, że aż tak byłaś w szoku?
 
Carolajna, Choco zaciskam kciuki :) musi być dobrze

Ja tak jak Bettina co godzinę max co dwie wstaje do toalety wiec noc jest przerywana. Przynajmniej przyzwyczaiłam się już do wstawania i karmienie nocne przyjdzie łatwiej
 
Bettina prawie od samego początku ciąży mój Tymek rósł w szybkim tempie, zawsze na wykresie z centylami był w górnej granicy. Od połowy ciąży pani doktor mówiła ze będzie miał do porodu 4200 albo więcej ( moi starsi synowie mieli 4000 i 3800) no i na poprzedniej wizycie miał 2800g a po 3 tyg 3200, więc raczej mało brzybrał, a ja szłam w stresie na wizytę bo myślałam że mi powie że ma coś ok 3700- 3800. Tylko z drugiej strony zmartwiłam się dlaczego ten brzuszek teraz tak powoli rośnie. A mierzyła go 5 razy. Powiedziała że nie mam sie martwić bo z narządami wszystko ok, przepływy w porządku, wody też.
 
Cześć Dziewczyny

Kciuki zaciśnięte za Caro i Choco :-) juz niedługo przywitacie swoje skarby ;-)

Ja srednio wyspana, najchętniej nie wychodziłbym z łożka, cały dzien marze by sie w nim znow zaleźć, eh
Do tego masakrycznie zimno, i masa rzeczy do zrobienia

Któraś z Was pytała o brodawki, ja niestety miałam z tym ogromny problem, mnóstwo bólu, ran :-/ mała jadła łapczywie, i czesto co nie sprzyjało gojeniu, stosowałam duzo maści , ale najlepiej sprawdziły sie zimne okłady na sutki, i nakładki do karmienia
 
Dzien dobry

Caro, Choco powodzenia oby szybko i sprawnie poszlo....i bez stresu dziewczyny, poboli i przestanie ale za to bedziecie.juz mialy Wasze cudne dzieciaczki po drugiej stronie brzuszka :)

Ja wstalam dzisiaj o 7...wyszykowalam Alana do szkoly, zaprowadzilam i zrobilam od razu zakupy.
Moj M wczoraj mnie troche wyreczyl bo zrobil po pracy wiekszosc zakupów ale oczywiscie zapomnial o paru drobiazgach.... oczywiscie nie mogl sie oprzec i kupil malemu jeszcze bodziki kilka sztuk.

Mnie dzisiaj jak zwykle.czeka sprzatanie i prasowanie. Ale.plus jest taki ze wyspalam sie dzisiaj, juz nie pamietam kiedy bylam wyspana.
 
Cześć Dziewczyny!
Ja dziś trochę pomarudzę. Noc nieprzespana, miałam wrażenie, że od pasa w dół boli mnie każdy centymetr ciała. Pobudki w nocy to był koszmar. Rano pomogła odrobinę kąpiel w wannie, ale dziś chyba spędzę większość dnia w łóżku.
Mamy które biorą wyprawkę do szpitala dla Dzidziusia to jakie ubranka brałyście?

Carolajna, Chocko trzymamy kciuki:)
 
reklama
My z kolei wciąż w szpitalu, mały ma do jutra antybiotyki. W ogóle wisi non stop na cycu, a ja już ledwo daję radę. I tak jest cudny, ale mógłby zjeść raz a dobrze :p
 
Do góry