reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzien dobry

Tiniaq to trzeba zrobic watek zamkniety i wtedy dodasz zdjecie.

Mi skurcze minely okolo 3 w nocy bo chyba wtedy usnelam. Ale to raczej byly przepowiadajace :) ide sprzatac :p
 
Mnie dzisiaj 2x w nocy skurcze obudziły ale minęło i od rana są regularne ale nie zbyt mocne na wizycie lekarz stwierdził aktywność skurczy zobaczymy przy następnym zapisie ktg no chyba ze zacznie się coś dziać . A więc czekamy wsumie jak od wtorku ;-)
 
Dzień dobry,

Bożena teraz już dasz radę, te 2 dni szybko zlecą;-) ;)

Lilith a Ty nie przesadzaj z tym sprzątaniem.

Ja jeszcze w łóżku, o 7 zjadłam śniadanie i jeszcze się położyłam. Teraz wypiłabym kawkę ale nie ma kto mi zrobić. Mąż pojechał ze starszym synem na turniej .
Po południu jedziemy do męża siostrzenicy na urodzinki, bardzo się cieszę:biggrin2:, tylko jak ja tam usiedzę:confused: .
Miłego dnia mamuśki Wam życzę:yes:
 
Dobry dzien kobietki

Bozenka jeszcze chwilka i przytulisz synusia :)

U mnie tu cisza i nudy takie ze az bicie wlasnego serca slychac.Przeczytalam dwie ksiazki ktore mialam mam nadzieje ze dostarcza mi dzis nowe.
Od rana brzuch mnie dzis boli ale znajac zycie poboli,skurcze pobeda i odpuszcza i tak bede tu siedziec nie wiadomo ile :/

Apropo golenia ja tez juz stwierdzam ze dolu nie depiluje bo ostatnio po omacku urzadzilam taka rzez ze balam sie dolu do badania wystawic :D

Magda jak tam u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry