reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mi.nie dawala.skierowania.na gbs bo bede.miala cc wiec stwierdziła ze bez sensu robic.

Madzia super ze rozbudzil :)

A mnie.cos brzuch ciagnie, strasznie mi to przeszkadza przy chodzeniu jak bym kamien wsadzila do kieszeni.

Ide pomyc podlogi i pranie wstawic , ehh nie chce mi sie
 
Teoretycznie przy cc nie trzeba się martwić o gbsa,ale wody mogą odejść każdej z nas, a wtedy juz jest to niebezpieczne. Oczywiście obstawiamy, że naszym maluszkom nic się nie wydarzy ;-)
 
No Magda ktg piękne góry i doliny i widzę ze ruchów mnóstwo to teraz pokazał na co Go stać:)

Lilli chodzi Ci o takie jakby się czegoś przestraszyło i aż podskoczyło ja czasami takie mam wydają się jakby miała nerwa mała:)

Asch wybacz skleroza ciążowa:)
 
Hej!
U mnie właśnie było usg, łożysko w porządku, 2 stopień, przepływy jak trzeba :-). Miłosz waży już 3260, grubas mały :-D. Teraz aby tylko skoków ciśnienia nie było za bardzo. Zobaczymy, czekamy grzecznie w szpitalu.
 
reklama
Magda, to się mały Theo rozbrykał,ale taka cicha woda z niego :)

Lilith i Demolka, mój mały też ta, czasem się gwałtownie ruszy, jakby tupał nogami kiedy mu coś nie pasuje. No i czkawke też ma bardzo czesto, ktoras z Was o to pytala jakis czas temu.
Ja mialam robione gbs mimo CC, chyba na zaś.

Tiniaq przypomnij mi, prosze, czemu jestes na oddziale? Przez ciśnienie? Fajnie, że Miłoszek duży :) zawsze uwazalam, ze lepiej za duzy niz za maly :p
 
Do góry