reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Nie mam nic zaplanowane. Dzisiaj bym z chęcią nigdzie nie szła ale znajomy ma rezerwację na urodziny córki u nas, a to młodej koleżanka więc muszę dopiąć wszystko żeby miało ręce i nogi, 20 dzieci. W tym samym czasie inna impreza na 10 dzieci. Trzeba dokonać zakupów, salę zrobić itp i muszę do medycyny pracy skoczyć i do zusu. Mam w terminarzu już wiec nie odwołam. Ale jutro nic.
Ostatnio cały dzień leżałam, caluśki ;)
 
reklama
Madziu ja mam 7 listopada wizyte. Kontrolna z serduszkiem jeszcze nie ustalona. Ja dziś się nawet wyspałam. Zaraz się biore za obowiązki wiec trzymajcie żebym się wyrobił bo mam czas do 12 listopada;) jak się uda to wam opowiem póki co nie chde zapeszac. Ale idzie całkiem sprawnie wiec jest duża szansa.
Dziewczynki dziś wizytujace- powodzenia:)
Caro rozwalila mnie tym przekonaniem ze polezysz do poludnia;) pożyjemy zobaczymy;)
No to miłego dnia :)
 
M@linka - u mnie dzisiaj w nocy to samo: wymioty i wysoka teperatura u cory. Pol nocy nie spalysmy. Ide z nia dzisiaj do lekarza, mysle ze to jakas infekcja, bo gardlo ma zawalone. Moze u Ciebie to tez nie beda nerki. Trzymam kciuki.

A akurat dzisiaj mialam krzywa cukrowa robic, no i moje plany poszly w leb. Do wtorku musze miec zrobione, eh.

Bozienka - wspolczuje Ci przezyc z zusem. Nie dziwie sie, ze juz brakuje Ci sil na to wszystko. Mocno trzymam kciuki, zebys dostala w koncu swoja kase.

Magda - wizyta+usg 03.11
 
Hej dziewczyny :-)

Piję kawę,szybki prysznic i lecę na wizytę. Pierwsza na 10.15, a potem o 14.00. Usg dziś nie będzie, ale czeka ich poważna rozmowa,bowiem troszkę ignorują pewne sprawy :sorry:


Kropeczko do listy później dopiszę, a kciuki trzymam choć pojęcia nie mam co tam kombinujesz :-)


Carolajna a Ty kiedy masz kolejną wizytę? Uważaj na siebie :-)

Żaba zdrówka dla Ciebie jak najwięcej!!! :-)


Bozienko, Natka samych pozytywnych wieści.Wam dziś życzę :-)


Miłego dnia dla wszystkich!
 
Bozienka, rany, co oni Ci w tym ZUSie sprawdzają? przyczepili się do czegoś konkretnego czy po prostu się przyczepili? no bez jaj, żeby to tyle trwało...

Ja też dzisiaj wizyta :)
 
reklama
Do góry