reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Zuzanko ja miewam gorsze dni z blizną. Myślę jednak, że to nie blizna boli,a raczej zrosty. Nim się rozciągną,to właśnie okresowo boli. Potem spokój na jakiś czas i znowu boli. Na szczęście nie jest to groźne ;-)


Kropeczko masz idealny cukier. Nawet po posiłku może być 80 ( miewam tak często) tylko pilnuj, byś na czas zjadła kolejny posiłek,bo może spaść za mocno :-) Nie może rosnąć wyżej jak 140.

Aschlee u mnie znowu nie ma.znaczenia ile piję. O tak mocz bardzo ciemny. Pewnie cholestaza nadchodzi wielkimi krokami :-(


Bozienko tak właśnie jest z tym chorowaniem....jak padają,to wszyscy po kolei. Oby córcia szybko się wygrzebała. Zdrówka dla niej!


Malinko rety....szybciej urodzisz niż.wizyta będzie w końcu :szok:
 
Dziękuje Madziu :) nie musze się o posiłki martwic bo jak się zbliża czas następnego to już mocno głodna jestem:)
a wogule to w aptece mnie mocno zaskoczyli bo chciałam dokupić paski do glukometru mamy i co? Dali.mi mój nowy.za darmo:) bardzo miłe ;)
 
Kropeczko to super. Ja pamiętam,że mojej mamie musiałam kupić glukometr w specjalnym sklepie. Tu w uk na szczęście takie rzeczy są zawsze za darmo. Tak czytam i jesteś bardziej skrupulatna ode mnie. Fakt,że ja już siebie znam pod tym względem na wylot :-)
 
Magda odkąd pamiętam to glukometr dawali w aptekach tylko trzeba było z zaświadczeniem od lekarza przyjść :-) Kropek no widzisz :-) teraz tylko receptę na paski od lekarza :-) i będzie gicior :-)
 
No musze sobie załatwić receptę na paski bo przy 5 posiłkach dziennie 50 to na 10 dni a koszt 50 zł :( wiec kiepsko :( ale myślę że ogarnę temat . Ja nie miałam zaświadczenia dali mi rąk poprostu jak poprosiłam o paski :)
 
reklama
Magda dziwne mój dziadek ma cukrzycę od ponad 30 lat i zakazy razem dostaje glukometr jak tylko mu się coś psuje albo chce sobie wymienić idzie do apteki i wymienia albo na taki sam albo na jaki chce.
Właśnie kropek a z recepta to chyba jakieś 20 zł wzaleznosci jaki model masz :-) ja ostatnio dostałam ze szpitala ot tak sobie fajny wygląda jak komurka ;-) ale dałam siostrze bo mi to niepotrzebne ;-)
 
Do góry