reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Jadzka. Duzo, duzo zdrowka dla synka !!!

M@linka zdrówka dla córci i obyście wyszły do domciu już :)))

Carolajna to o tym mi mówił własnie lekarz, ze po co kupiłam detektor??!!! Zeby sie tylko niepotrzebnie denerwowac. Nie stresuj sie, bo mówił ze bywa tak ,ze cięzko namierzyc i nie słychac, ale wszystko jest dobrze. Pewnie...zeby sie nie stresowac moze lepiej jedz do lekarza, zeby odetchnąc z ulgą..

Bozienka fajnie masz,ze czujesz ruchy ,ja jeszcze nic a nic,a to juz 17 tydzien bedzie, start za 2 dni chyba, ale to pewnie przez mięsniaki

Jestem na etapie namierzania wózków, juz zmieniałam decyzje milion razy, ostatnio był xlander xa, bo chciałam cos cięzkiego stabilnego,duzo po lesie chodzę, mniejszych górach. W końcu stanęło jednak na Stokke v3, sa bardzo drogie,ale trafiłam na uzywany i chyba sie skusze,za 370e. Moze potem odsprzedam za pół ceny, chyba i tak sie opłaci. Nie jestem pewna tylko czy da rade w lesie, najwyzej później kupię spacerówkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, szczegolnie te ktore sa w 2 ciąży :) w pierwszej ciąży tj w 2014 roku robilam badanie krwi w sensie jaka grupa i teraz mamy 2015 a lekarz karze znow robic to samo badanie mowiac ze tak trzeba, czyli co ? Przez poltora roku grupa krwi mogla mi sie zmienic jak od 28 lat sie nie zmienila? O co chodzi?
 
Choco a masz te 2 papierki z grupą krwi? Mi teraz robili 2 razy a to dlatego, że nie miałam że sobą. Teraz lekarz wbił mi do karty ciąży.

Trochę źle spałam, łapały mnie skurcze w nogach :(
 
Hej. Napisałam się wczoraj ale post mi wcięło :-|

Choco - ja robiłam tylko raz, w pierwszej ciąży (2012), ale na wyniku mam adnotację "powtórzyć w 28 tygodniu", nie mam pojęcia czemu. Tu gdzie teraz chodzę położna mówi, że dobrze ze mam wynik, bo ma pacjentki które, co ciąże sobie życzą skierowania. Sama kartka z wynikiem jest brzydka, kserowana itp , a ja nie mam dostępu do oryginału,, ale to oczywiście nie może być powodem do wystawienia drugiego skierowania. Na szczęście w szpitalu tylko za pierwszym razem był delikatny problem (przyjmowała mnie stażystka). Za drugim razem już nikt na to nie patrzył.

Malinka - trzymam kciuki za dobre wyniki

Jadźka - zdrówka dla synka.

Bozienka - ja O tym co jesz nawet czytać nie mogę ;-)

Magda - będzie dobrze! Myślę, że dobrze ze masz wizytę w tym trudnym czasie - mam nadzieję że jej wyniki Cię choć trochę uspokoją.

Dziewczyny szkolne i przedszkolne - trzymam kciuki za udany pierwszy dzień :-)
U nas przedszkole dla O. dopiero od 01.10, ale pierwszy raz i bardzo się boje jak to będzie, bo córka z gatunku tych wrażliwych i nieśmiałych.
 
Choco, Zuzanka z taką kartką (x2 oryginały) wystarczy udać się do stacji krwiodawstwa i wyrobić tzw dokument stały, plastik jak dowód osobisty. Koszt kilkanaście złotych, mi w szpitalu powiedziano i podjadę w końcu wyrobić.
 
Jadzka duzo zdrowka dla synka.

M@linka trzymam kciuki zeby wszystko juz bylo pieknie i zebyscie mogly spokojnie isc do domku :tak:

Magda wszystko musi byc dobrze kochana.Rozumiem Cie bo u mnie jak cos wydaje sie podobnego do trudnych zdarzen to tez pojawia sie lek,ale to tylko zbiegi okolicznosci wiec musi byc ok :tak:

Choco to ja na pocieszenie powiem ze musze robic 3 raz grupe.Robilam w pl wyszlo RH minus a robilam tutaj i wyszlo RH plus teraz lekarz zglupial i powiedzial ze na nastepnej wizycie musze zrobic poraz kolejny :/
 
Ostatnia edycja:
Co za noc wrrrr spać nie mogłam wkoncu zasnelam to córa o 4 pobudka i tak siedzi dobrze ze sobie męża ubzdurala to ja spałam na pół gwizdka ;-) a teraz szykownie do szkoły nie wiem jak wytrzymam na akademi ;-) będzie duszno jak nie wiem ;-)
Wczoraj maleństwo bombardowalo mnie przez ponad godzinę :-D co chwilkę kręciło się wiercilo :-D tak długo to jeszcze się nie ruszalo.
Mi lekarz jeszcze grupy nie kazał robić w tym szpitalu co będę rodzic mana juz moja grupę i nawet jak byłam w marcu na zabiegu pielęgniarka mówiła o jak fajnie grupa krwi jest ;-) wiec może mnie ominie ;-)
Carolajna i jak tam uspokoiłas sje troszkę ??
 
reklama
Cześć Dziewczyny

Mamy dzieci w wieku szkolnym: Powodzenia :) Zaczyna się szkoła...Wrzesień to mój ulubiony miesiąc, ja i mąż mamy urodziny we wrześniu, i wreszcie koniec lata, które w tym roku było dla mnie bardzo ciężkie. Gorsze niż gdy byłam w zaawansowanej ciąży

Miłego dnia
 
Do góry