reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Madziu to tylko daty, numerki ,teraz bedzie wdzystko dobrze, nie stresuj się wizytą, brzuchol piękny :)

Ja własnie z tych teraz co mają apetyt za dwóch, własnie dokoadka była kluseczek razowych z białym serkiem i masełkiem, ale mnie naszło dziś..
A cały dzień słodycze, nie moge sie oprzec, nutella, pawełki, a potem bleee zgaga i niedobrze mi. Codziennie to samo, aaaa wczesniej żur kwaśny z białą kiełbachą i ziemniaczki osobno z cebulką. Nie waze sie od tygodnia, bo ostatnio juz było 7,5 dodatkowe
 
Słodkie;bleeee
Ja właśnie wróciłamdo domu i wściekłam się jak dzika.
Sprzątaczka odwaliła numer roku, ciuchy powpychała, część rzuciła w garderobie na karton (w tym nowe ubrania), kurz starła tylko tam gdzie pokazałam palcem. Wrrrrr! Znowu muszę kogoś szukać! !!! Czy naprawdę ludzie nie umieją sprzątać? ??
 
Jadzka zdrówka dla synka :-)
Malinka a jak u Ciebie ??
Zuzia czuje się już lepiej, pozwolili nam juz nawet wyjść na spacer. Wyniki krwi i moczu się poprawiły, jutro rano mamy usg, jeśli nie wyjdzie źle to wychodzimy do domu:-) Jeszcze boję się cieszyć, więc czekam do rana...ale już się pakuję i marzę o położeniu się do własnego łóżka i spaniu, spaniu, spaniu...;-)Dzięki za pamięć :*
 
Malina będzie dobrze

Porządek starszemu w szafce zrobiłam bo ostatnio jak sam zrobił to masakra. Dzisiaj z nim zrobiłam i jestem zadowolona bo nie mogłam się zebrać co patrzyłam to aż nerwa miałam.

jabłko zjadłam i zaraz lulu
 
Carolajna spokojnie połóż się płasko i znajdziesz napewno jest nisko Tez tak mialam ze nie słyszałam a teraz maleństwo rusza się co chwile juz nawet nie włączam detektora ;-)
 
reklama
Bozienka nie miałam już problemu ze znalezieniem. Ostatnio słuchałam kilka dni temu i wczoraj szukałam i nic ale zmęczona byłam i poddałam się. Teraz 45 min prawie. .. ; (
Zmartwiłam się.
 
Do góry