reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kurcze nigdy tak jeszcze nie mialam: ból lewej strony twarzy w okolicach ucha, ból gardła po lewej stronie, ból ucha ale bardziej na zewnątrz niż w środku, a przynajmniej takie wrażenie. Takie coś mam ja.
 
Pierwsze słyszę o podgrzewaczu do chusteczek. Osobiście jestem zdania, że dziecko trzeba hartować od pierwszych dni. Chusteczka w temperaturze pokojowej na pewno nie zaszkodzi :)
Co do kąpieli to zgodzę się z Carolajna. Coraz częściej słyszę o takich zaleceniach.
Choco zapalenie ucha to raczej pulsujący ból od środka.
 
Jadzka wlasnie u mnie nic ciekawego dlatego nic nie napisalam :) wszystko po staremu biegam za synkiem caly dzien, trzaskam nadgodziny w jednej pracy i zaraz lece do drugiej i tak mija dzien za dniem..

Co do snow.. mnie sie nic nie sni, zupelnie nic. Pamietam jak w pierwszej ciazy mialam dziwne sny na maksa a teraz nic. I moze to i lepiej?

Madisoni ja tez bym jadla i jadla te pomidory :)

Margarita :( ludzie sa dziwni

Ja tez pierwsze 6 tygodni uzywalam wody i wacikow, zero odparzen bylo. Tutaj tak zalecaja, bo chusteczki maja jednak w sobie chemie, a najlepsza dla takich malych pupek jest czysta woda :) Troche bylo roboty z tym w szczegolnosci przy nocnych kupach ale dalismy razem z mezem rade raz wiec damy i drugi :)

Choco dobrze, ze jestes. Moja siostra miala zapelenie ucha i to jest bol od srodka i boli tylko ucho wewnatrz. A Ciebie moze przeiwalo? Albo poczatki anginy? Jak nie przejdzie do jutra to idz do lekarza.

Madisoni ja zawsze trzymam chwile chusteczki w piesci zeby sie troszke ocieplily, jednak jak sie je wyjme prosto z opakowania to sa zimne i to chyba moim zdaniem nie jest przyjemne dla takiego maluszka. Ale wiadomo kazdy robi jak uwaza.
 
reklama
Bozienka - niepoważne traktowanie pacjenta, ale niestety to norma w wielu miejscach.

Margarita - ludzkie gadanie pozostawiam bez komentarza, bo wiadomo jak jest. Współczuję. Zawsze możesz takiego podczytywacza wykorzystać i sprzedać mu przez forum jakaś zmyśloną historię ;-)

Choco - z tego co piszesz to mi też bardziej pasuje jakaś angina albo ząb. Ewentualnie coś ze stawem żuchwowym. Niemniej mam nadzieję, że przejdzie samo.

Carolajna - kosz na pampersy mamy oddzielny, ale taki najzwyklejszy i póki się go nie otworzy to też nic nie czuć, a otwierać trzeba i jak wrzucasz zużyte elementy i jak wymienisz worek i na moje oko żadne czary-mary tu nie pomoże ;-) zresztą do śmierdzących pieluch jeszcze daleko (bo te po samym mleku to naprawdę są bezproblemowe), więc na Twoim miejscu ten zakup zostawiłabym na potem.
Ad podgrzewacza chusteczek to faktycznie kto co lubi. U mnie też na początku jest wacik i letnia woda, a później chusteczki w temp pokojowej. Dużo też zależy od nawilżenia samych chusteczek, te bardziej mokre są zawsze zimniejsze.
A i jeszcze ad kąpieli. U nas długo, długo była co drugi dzień. I na moje oko i nos jest to zupełnie wystarczające. Oczywiście jesli nie mówimy o nietypowych sytuacjach.

Uff... A w ogóle dobrze, że dzień już się kończy. Dzień brzuch mnie boli i ciągle bym spała, a tu niestety nie ma takiej opcji.
 
Do góry