reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ja już pod gabinetem.
Jadźka ja też muszę się wziąć za zdjęcia ale zgranie ich to wyzwanie... ehhh...

Gdzie Magda się dzisiaj podziewa?
 
reklama
Hej dziewczyny, pogoda juz na szcześćie trochę lepsza, więc chyba wszystkie ciężaróweczki lepiej się czują ;-)
ja się wczoraj strułam koreczkami śledziowymi, nawet Wam nie będę opisywała jakie miałam po nich sensacje :zawstydzona/y:
 
Bozienka współczuję. Człowiek nastawia się na wiadomości, że wszystko dobrze, a tu klops...
U mnie dziś na obiad pulpeciki w sosie pomidorowym, co by pomidorów na obiad nie było za mało :-D
 
Dziewczyny żegnam się z Wami, ponieważ są ludzie, którzy nie mają swojego życia i do końca życia chyba będą szukać informacji na mój temat w Internecie. Bardzo mi było z Wami dobrze, życzę spokojnych ciąż i planowanych rozwiązań :-)
 
reklama
Do góry