reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Gwiazdeczko, Mateusz też sam zasypiał, dopóki nie nauczył się stawać w łóżeczku. Od tamtej pory każda próba położenia dziecka bez uprzedniego zaśnięcia kończy się staniem w łózku :-/
 
Bozienka trzymam kciuki :-)
Aniołki są magnesem na lodówkę. Kwiaty zwiędną, kartki trafią na strych magnes zawsze się przyda.
Mój pierworodny od początku był uczony samodzielnego zasypiania i tak jest do dziś (chyba że jest chory albo ma słabszy dzień). Dostaje buziaka, przytulam go przed snem, mówię Kocham Cię i ot cały rytuał.
 
Odnośnie ślubu to u nas skromnie, ślub w urzędzie później w restauracji obiad dla rodziny wiec ze świadkami i jednymi znajomymi ok 24 os. Byly:) tort był taki nasz ale chodziło tez o smak bo kobieta robi przy okazji zdobień naprawdę dobry placek :) ja miałam sukienkę fakt zaszalalam ale liczę ze jak w końcu doczekam się unieważnienia ślubu kościelnego to jeszcze się w nią wcisne

Co do koleżanki lejacej wodę mnie nic nie zdziwi moja znajoma jest też w ciazy ponad miesiąc młodszej i mi kiedyś mówi ze się tak zestresowala ze nie pamięta czy lekarz hej powiedział ze dziecko ma 15 mm czy 15 cm :)
 
Ja miałam na cywilnym granatową sukienkę a wszyscy oglądający zdjęcia pytają dlaczego czarna była ;) :)
A ja miałam jazdę na granat ciemny ;)
 
Serio nie rozumiem takich kobiet. Przecież takie lanie wody niczego nie zmieni. Dziecko będzie rosło swoim tempem bez względu na wymysły mamusi i przyjdzie na świat, kiedy będzie gotowe (mówimy o ciąży bez komplikacji).
 
reklama
Ja nie wiem czy to wynika ze sciemniania czy przypadkiem nie z nie wiedzy. Bo to ze jest w ciąży to nawet nie wątpię ale gdyby się interesowała kolejnymi etapami ciąży np tydzień po tygodniu jak rozwija się jej dzidziuś to nie będąc u lekarza by nie powiedziała ze jej dziecko ma 15 cm :) tylko np na moim etapie nasze dziecko ma ok 2 cm :)
 
Do góry