reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ati moi chłopaki raczej mają skórę delikatną a zwłaszcza starszy więc nie będę ryzykować. Też już bym chętnie to wyprała ale na razie nie mam jeszcze gdzie tego układać na razie w pudełkach jest a szafa się tworzy na razie projekt poszedł zobaczymy. z paznokciami to też na początku z obgryzanie słyszałam zwłaszcza w szpitalu albo żeby wogule nie ruszać.

Kati zdrowia

Bozienko no spróbowałby nie ma wyjścia musi przyjmować normalnie a ie znowu dezerterować
 
Jadzka hahah z nim to ostatnio różnie bywa ;-) i musze jeździć do innych przychodni no ale nie dziwie mu się do sacza ma trochę daleko i nie wiem czy ma dużą pacjentek a w usiebie ma zawsze full ;-) tez bym wolała być na miejscu i więcej zarobić
 
Witam się połikendowo :)
Miło i szybko łikend nam minął i mamy tydzień. Fajnie, że słoneczko świeci, bo troszkę więcej to daje chęci do życia.
Kuuuuuurcze pisałyście że chce Wam się coś dobrego a nie wiecie co i oczywiście ja mam tak samo już od kilku dni.
Mam ogromną ochotę na coś, ale nie wiem na co :/
Poza tym dalej myślimy nad imionami i wiem, że będę nudna, ale już Alicja nam przeszła i mamy nowe typy, konkretnie dwa i zastanawiamy się które z nich :D
3majcie kciuki żebyśmy się w końcu zdecydowali :)
 
Hej :-) ledwo doczytałam taka tu produkcja przez weekend.

Choco - to powodzenia z wyborem imienia. U nas teoretycznie Natalka, ale jeszcze bez pełnego przekonania, więc chwilowo brzuszek nazywa się "siostrzyczka" ;-)

Jadźka - u mnie większość ubranek dalej w piwnicy, ale od wczoraj mamy zmontowany nowy regał u dzieci, więc w tym tygodniu mam w planie poprzestawianie rzeczy i segregację ubranek po dzieciach :-) zobaczymy jak z tymi moimi planami bo na razie energii brak...
Do prania ciągle używam płynów z loveli, do obcinania zwykłych nożyczek do paznokci. Innego sprzętu obsłużyć nie umiem ;-)

Ati - i jak u lekarza?
Magda - tort imponujący, nawet nie wyobrażam sobie ile roboty wymagał... A jak Ci poniedziałek mija?
Lilith - witaj :-)

Ale się zirytowalam... Mam do zrobienia jeszcze obciążenie glukozą i na badanie trzeba się umówić. A telefon w przychodni chyba jest zupełnie dołączony. Średnio mi się widzi jazda przez pół miasta żeby tylko się umówić na inny dzień... Ech...
 
dzień dobry wszystkim! :) mam zaległości forumowe w czytaniu od soboty i nie idzie nadrobić postów, od razu widać, że carolajna wróciła :)

my dzisiaj po krzywej cukrowej, czekamy na wyniki. jutro zajęcia w szkole rodzenia, w środę wizyta :)

Magda, rany, skąd Ty tą energię na pieczenie bierzesz? w życiu upiekłam 1 tort, taki NIESKOMPLIKOWANY, a urobiłam się jak dzika... naprawdę podziwiam.
 
reklama
Choco ja wiem tylko ja tak miałam i w sumie jeszcze parę z nas że mówiłam do brzuszka inaczej a wyszło inaczej dlatego się nie spinam ale każdy ma inaczej.

A ja widziałam że w biedronce ma być od 2.11 płyn do prania lovela duży więc pewnie zakupie
 
Do góry