reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mnie również bolą pachwiny i nogi wewnątrz poniżej pachwin. Jest to ból do wytrzymania. Czuje po prostu dyskomfort.

Seks hmmm słyszałam kiedyś o tym :rofl2:
Na początku ciąży plamienie wiec był zakaz, później zapomniałam zapytać czy już możemy, ostatnio zniwu plamienie po badaniu. I tak czas ucieka :eek:. Jak dla mnie to uwielbiam przytulanie i jak mąż mnie drapie po plecach. Wtedy jestem w siódmym niebie :-D

Madzia za tortami nie przepadam ale dzisiaj narobiłaś mi takiego smaka aż mi ślinka do teraz leci.
 
Ja tak jak narazie zakazu nie mam ale im jestem większa tym mi gorzej a pozatym mały kopie wszystko jest pięknie ładnie aż nagle puk puk puk i dziękuję czar pryska odniechcialo mi się mąż cierpi na tym no ale są różne inne sposoby na przytulanie ;-)
 
Oo taki. Nie pytajcie czemu kolor taki. Klient nasz pan :-)
 

Załączniki

  • 1445807106740.jpg
    1445807106740.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 62
Ja to mam dobrze z mężem nigdy nie nalegał, nie kłucilismy się nigdy o to. Tak było i jest od zawsze. Jak jest temat wśród koleżanek o seksie i mówię jaki to mój spokojny i wyrozumiały to wszystkie mi zazdroszczą. :-)

No i nigdy się nie godzimy przez łóżko. W sumie to my nigdy się nie kłucilismy raczej to są ciche dni. :eek:
 
reklama
Do góry