reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Jak zaszłam w tę ciążę,to przerazala mnie myśl o urodzinach Nelly czy Świętach. Wydawało mi się,że będę taka odcięta od życia. Tymczasem połowa za mną a ja czuję się lepiej niż we wszystkich innych ciazach. Oby to nie była cisza przed burzą :baffled:
 
Witam sie z wami po urlopie. Ach trzeba wrócić do szarej (dosłownie, bo dzis pochmurno) rzeczywistości.

Ech...zjadło mi posta (pierwszy raz!) Wrrr a tak sie rozpisalam :-(

W skrócie to zdrówka dla was i dla dzieciaczków.

A dla mnie Madzia jestes najlepsza kandydatka na moderatora :-)
 
Ostatnia edycja:
Magda 15 ?? Kiedy będziesz miała cc ? Właśnie pisze 16 a nie wiem jeszcze jak będę rodzic ;-) cc to robią szybciej . Ja będę w stresie jak dojdę do 32 t wtedy urodziłam core ehhh juz mam stracha bo to ten czas gdzie zaczęły się problemy
 
U mnie Bozienko cc robią po 38tc normalnie, a nawet później. Teraz jednak będą raczej ok 37tc choć będę walczyła by czekali jak najdłużej.

Jadziu obyś miała rację ;-)
 
Magda niby juz można rodzic w 37 ale najlepiej żeby jak najdłużej siedział w brzuszku . Hehe ja się coraz bardziej boje porodu ;-) taka cwaniara byłam a ze poród raz dwa szybko i bezboleśnie a teraz trzęse portkami ;-)
Dziewczyny kurde jak ten czas leci jeszcze nie dawno testowalysmy a teraz już temat porodów ;-) i chyba już każda połowę ma za sobą ;-)
 
reklama
Bozienko ibufen i nurofen? a nie czasem jedno z nich a drugi paracetamol? Kurcze,zdrowia dla syna jak najwięcej! Ja wiem,że 37tc to niby bezpieczny czas. Będę się cieszyć jak dotrwamy chociaż tyle.
 
Do góry