reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Przy bliźniakach to robią w 99% cc , ja mialsm 2 cc, pierwsza rewelacyjna. Bardzo dobrze die czułam , druga wspominam gorzej przez powikłania, przecięcie pecherza moczowego i 2 tyg w szpitalu na cewniku. Obydwie córki rodziłam w 37 tc młodsza była chyba już początkiem 38 ... Ale odeszły mi wody i musiałem k północy gnac na szpital a mialam planowan cc 2 dni później więc teraz to ja wolę już być naprawdę odpowiednio wcześnie przed cc bo dla mnie ten pospiech był dużym stresem....a z racji tego że jak widać mi przenoszenie ciazy nie grozi he... to już wolę mieć cc ustalona naprawdę wcześniej.
 
reklama
U mnie bol piersi dalej jest... ogólnie to mam takie duże te cycki ze jak mi w ciazy urosną jeszcze to ich nie udźwignę... masakra...ogólnie w dzień bol piersi znośny jak latam beż stanikajest git ale jak leżę i wstaje z pozycji leżącej o kuzwa bol straszny...
Nie wymiotuje...Ale u mnie to nic dziwnego bo z córkami też zero wymiotów. Muli mnie i śmierdzi mi czasem ale bez wymiotów. Wagoeo nic bardziej do przodu nie poszło ale czuję die momentami ociezale już. Brzuch narazie niby nalutki ale w spodenkach jeansowych jakoś ciasno mi....
 
Przy bliźniakach to robią w 99% cc , ja mialsm 2 cc, pierwsza rewelacyjna. Bardzo dobrze die czułam , druga wspominam gorzej przez powikłania, przecięcie pecherza moczowego i 2 tyg w szpitalu na cewniku. Obydwie córki rodziłam w 37 tc młodsza była chyba już początkiem 38 ... Ale odeszły mi wody i musiałem k północy gnac na szpital a mialam planowan cc 2 dni później więc teraz to ja wolę już być naprawdę odpowiednio wcześnie przed cc bo dla mnie ten pospiech był dużym stresem....a z racji tego że jak widać mi przenoszenie ciazy nie grozi he... to już wolę mieć cc ustalona naprawdę wcześniej.
rozumiem, ja miałam ustalone CC na 40+0 i tak dotrwałam w dwupaku, po CC minęło ponad 3 lata, będzie prawie 4 lata jak będzie termin porodu, ale nie wiem czy się zdecyduje jednak na sn 🙈
 
Mam dziwne pytanie... czy któraś z Was odczuwa ból dolnego odcinka pleców? Tak od pasa w dół do kościoła ogonowej ?
Mnie zaczęło boleć w nocy myślałam że jakoś krzywo leżałam - przeszło, a teraz znów mnie boli 🤔
 
A interesuje mnie jak tam wasze ciążowe brzuszki - w przypadku bliźniaków? 🥰 Czy już coś widać delikatnie? ❤️ Ja widziałam tylko cialko żółte na usg i czekam na wizytę, która będzie 18.07, to się dowiem dopiero kto tam mieszka w brzuszku ❤️ podskórnie marzę o bliźniakach, moja babcia ma bliźniaczkę, ciocia też, a przyrosty bety miałam duże, ale wiadomo.. Za dużo sobie dopowiadać nie chce, czekam cierpliwie 😄 chciałabym mieć 3 dzieci, ale już nie chce kolejnej ciąży 🙈 miałam CC że względu na pośladkowe ułożenie i dziecko 4300g, więc takie pytanie do mam, które mają doświadczenie już w porodach, czy ja teraz muszę mieć CC czy mogę rodzic naturalnie i co lepiej wybrać 🙈 no i jeszcze pytanie czy w przypadku drugiego CC to wykonywane jest 2 tyg przed terminem czyli w 38tc? Gdzie tak czytałam.. 🙈
U mnie aktualnie 9+3 i brzuszek już mam dość widoczny🙈 ale z racji że z mężem nie należymy do ludzi wysokich haha,to myślę że dzieciaczki też nie będą duże i może takiego wielkiego brzucha nie będę miała😂
 
Mam dziwne pytanie... czy któraś z Was odczuwa ból dolnego odcinka pleców? Tak od pasa w dół do kościoła ogonowej ?
Mnie zaczęło boleć w nocy myślałam że jakoś krzywo leżałam - przeszło, a teraz znów mnie boli 🤔
Też czasami tak mam, zwłaszcza jak nie ćwiczę, ale regularna joga bardzo mi pomaga z tym walczyć.
 
Mam dziwne pytanie... czy któraś z Was odczuwa ból dolnego odcinka pleców? Tak od pasa w dół do kościoła ogonowej ?
Mnie zaczęło boleć w nocy myślałam że jakoś krzywo leżałam - przeszło, a teraz znów mnie boli 🤔
Ja dziś rano obudziłam się z bólem idącym od dołu pleców po całą prawą nogę. Trochę liczę na to że to chwilowe ale chyba też muszę pomyśleć o jakichś ćwiczonkach bo ostatnio poza spacerami to tego ruchu nie ma za wiele… 😪
 
Ja dziś rano obudziłam się z bólem idącym od dołu pleców po całą prawą nogę. Trochę liczę na to że to chwilowe ale chyba też muszę pomyśleć o jakichś ćwiczonkach bo ostatnio poza spacerami to tego ruchu nie ma za wiele… 😪
Również tak mam! Od lewego biodra do dolu
 
reklama
Do góry