reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Tak będę wysyłać listę uzupełniająca. Po to jest zamknięte forum żebyśmy mogły spokojnie pisać ze sobą żeby tylko osoby co mają dostęp mogly czytać
Hej, dopiero dzisiaj zdecydowałam się napisać ale czytalam od początku 😛 trochę miałam ciężki początek dlatego bałam się wcześniej dołączyć. Czy możesz mnie też dodać do wątku zamkniętego?
 
Hej, dopiero dzisiaj zdecydowałam się napisać ale czytalam od początku 😛 trochę miałam ciężki początek dlatego bałam się wcześniej dołączyć. Czy możesz mnie też dodać do wątku zamkniętego?
Wpisze Cię na listę uzupełniająca do forum zamkniętego myślę że w piątek wyśle ja do administracji.
A to pierwsza ciąża czy już masz jakiegoś szkraba w domu?
 
Dziewczyny mam wyniki krzywej. Na czczo 94, po 1 godz 102, po 2 godzinach 100. Na czczo przekroczyłam ale dlaczego tak słabo rośnie po glukozie? Czy to już jest cukrzyca?
 
tez macie tak, że nagle łapie was głód i musicie szybo coś zjeść? bo miałam już dwa razy sytuację, że przez to nagłe okropne uczucie głodu miałam straszny odruch wymiotny 🥲 teraz staram się mieć zawsze coś takiego co mogę zjeść od razu, nawet jakiś kawałek chleba, bo inaczej jest źle
 
reklama
tez macie tak, że nagle łapie was głód i musicie szybo coś zjeść? bo miałam już dwa razy sytuację, że przez to nagłe okropne uczucie głodu miałam straszny odruch wymiotny 🥲 teraz staram się mieć zawsze coś takiego co mogę zjeść od razu, nawet jakiś kawałek chleba, bo inaczej jest źle
Też tak mam że odrazu mnie naciąga. Chociaż tic taka muszę zjeść 😊
 
Do góry