reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej dziewczyny możecie mi polecić sprawdzona klinikę chodzi o badania prenatalne 🙂
Okolice Kraków, Bielsko-Biała
 
Ja tez i nadal się boję. Cisza po poronieniu jzu zawsze będzie ciąża trudna, bo nie da się zapomnieć o stracie i człowiek choć pragnie żeby było dobrze to doszukuje się najmniejszych objawów, że coś się dzieje ale właśnie ciąża z synkiem pokazała mi, że martwiłam się całe 9 miesięcy a i tak nie miałam na nic wpływu
Po porodzie też nie jest lepiej bo człowiek
Kolejna wizyta za mną, wszystko ok 😊 27.07 mam badania prenatalne 🥰
Super 😊
Dziewczyny, czy wy idziecie na prenatalne tylko do jednego lekarza? Bo ja się waham
Tak do jednego innego niż mój lekarz bo on nie ma certyfikatu
Hej dziewczyny możecie mi polecić sprawdzona klinikę chodzi o badania prenatalne 🙂
Okolice Kraków, Bielsko-Biała
Ja robiłam w Bielsku w galenie w poprzedniej ciąży. I teraz też będę robić tam. Nie mam porównania z innymi
 
reklama
Do góry