reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Moja córka ma prawie 10 miesiacy i teraz zrobiła się taka Buczka mała wiecznie buczy a była bardzo wesołym dzieckiem ale może minie jej to. Ona od 3m życia chodzi spać o 19 i wstaje koło 7. Pamiętam tylko 2 imprezy ok 2 godzinne w nocy a tak to bardzo rzadko się budzi.
Ladnie spi:)
U mojego ten placz o byle Co tak na maxa zaczal Sie po 2 roku bo tak kochany smieszek na okrągło .. A najlepszy byl Etap ze swiatlami ( przechodziłam z kazdym haha)...
Raz stoimy i mowie. Wcisnij aby bylo. Zielone.. A on nic stoi.. Misiek wciskaj.. Stoi.. No to wcisnelam, zapalilo sie zielone a on wkurzony ze ja wcisnelam i nie chcial isc🤣 i tak stalismy bo uwierzcie mi.. One maja duzo sily😄.. Auta Stoja az do nastepnego czerwonego gdzie wcisnal sam i wtedy poszedł 😄 matka chciała pospieszyc to ma

Z dzieciakami czasem takie akcje ze czlek boki zrywa

Teraz już jest ok i nawet jak ktos Wcisnie i sie pali to mu wystarczy ze po prostu wcisnie😄 ale gad naly slucha sie kiedy chce

Lece do pracy
Jestem w lepszym humorze gdyz istnieje duze. Prawdopodobieństwo ze polecimy do Pl😍
 
reklama
Ladnie spi:)
U mojego ten placz o byle Co tak na maxa zaczal Sie po 2 roku bo tak kochany smieszek na okrągło .. A najlepszy byl Etap ze swiatlami ( przechodziłam z kazdym haha)...
Raz stoimy i mowie. Wcisnij aby bylo. Zielone.. A on nic stoi.. Misiek wciskaj.. Stoi.. No to wcisnelam, zapalilo sie zielone a on wkurzony ze ja wcisnelam i nie chcial isc🤣 i tak stalismy bo uwierzcie mi.. One maja duzo sily😄.. Auta Stoja az do nastepnego czerwonego gdzie wcisnal sam i wtedy poszedł 😄 matka chciała pospieszyc to ma

Z dzieciakami czasem takie akcje ze czlek boki zrywa

Teraz już jest ok i nawet jak ktos Wcisnie i sie pali to mu wystarczy ze po prostu wcisnie😄 ale gad naly slucha sie kiedy chce

Lece do pracy
Jestem w lepszym humorze gdyz istnieje duze. Prawdopodobieństwo ze polecimy do Pl😍
O super 😊 często przylalatujesz do pl?
To dobrze że u nas nie ma takich przejść tylko bez świateł 😂 dzieci mają dziwne pomysły i bujna wyobraźnię
 
Ja dziś po USG [emoji846] mamy 17,5 mm szczęścia [emoji4]
@Lusia04 zmienisz datę porodu na 6 lutego? To już termin którego mam się trzymać do końca ciąży [emoji6]
ale super, już się nie mogę doczekać swojej wizyty, żeby podejrzeć dzidziolka 🥰

Smaka dzisiaj narobiłyście tymi zdjęciami 🙈 Ja dzieciakom na kolacje machnęłam placki jogurtowe z truskawkami (w ogóle jakoś siły mi wróciły 😁), chyba smakowały bo zniknęły nim się obejrzałam o zdjęciu już nie wspominając 😅
 
do dziewczyn na moim etapie (9t1d) czy też czasem macie takie bole podbrzusza jakby na okres? bo tak właśnie siedzę i zaczął troszkę boleć i ja głupia myślę sobie o chyba okres się zbliża [emoji1787] chwilowe zaćmienie umysłu

widzę, że część z was nadal gotuje i je na co ma ochotę, a my od 3 tygodni albo zamawiamy, albo prosimy teściową żeby ugotowałam dodatkowe dwie porcje [emoji28] powiem wam, że zapach gotowanych potraw strasznie mnie odrzuca, jedzenie zresztą też
dziś sukces, udało mi się nie wymiotować [emoji28]

staram się pić wodę, ale tak jak przed ciążą 3l dziennie to czasem było za mało, tak teraz czasem ledwo półtora litra wcisnę [emoji102] chciałam umówić wizytę, ale na stronie był tylko kalendarz na ten tydzień,, spróbuję w piątek (albo weekend) mam nadzieję, że uda się tak żeby mąż miał wolne i mógł iść ze mną [emoji3059]
 
Ja tez z moją dwójką zazwyczaj sama walczę, bo mój jest kierowcą i często wyjeżdża w niedzielę a wraca w piątek a teraz jeszcze dojdzie bobo 🙈 jakoś dam radę, będzie więcej szczęścia do kochania 🤗

Znowu spełniałam dziś moje zachcianki 🤭
Zobacz załącznik 1288825Zobacz załącznik 1288826
Mi też się wczoraj bigosu za chcialo 🤣 robiłam popołudniu a zjadłam przed 21 bo stwierdziłam że nie wytrzymam do rana 😆
 

Załączniki

  • c73da931-5602-4db9-8402-2360621629d7.jpg
    c73da931-5602-4db9-8402-2360621629d7.jpg
    102,1 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry