reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej w kolejny upalny dzień

Ale mnie biora zachcianki, w pierwszej ciąży tak nie mialam a teraz klasyk, najpierw malosolne ogorasy a potem micha owoców z bita smietana😳 no masakra...

Do tego totalny brak energii... Wegetacja 😐 oby do 2 trym😁
Jeśli chodzi o energię, a właściwie jej brak, to mam identycznie. Jakbym miała możliwość, to w ciągu dnia zaliczałabym chyba kilka drzemek 😉
 
reklama
Hej dziewczyny. Jak jestem zarobiona w pracy to jedna za drugą pisze że nie mogę potem nadrobić a jak teraz na spokojnie coś bym poczytała to tu cisza 😃
Podpisuję się pod tym rękami i nogami 😁 byłam u koleżanki na ploteczkach, wracałam do domu z myśla ze na pewno sporo napisalyscie w tym czasie i fajnie zleci mi wieczór na czytaniu a tu ciiiisza 🤭😁

U mnie zbierało się na burze, ale przeszła gdzieś bokiem. Na szczęście powietrze się trochę ochłodziło i jest całkiem przyjemnie 🥰
 
U mnie dziś oberwanie chmury, z synem do fizjo, trochę kompotów zrobione. I cały dzień w emo Chachmej przez poranny pozytywny test
 
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim 🥰
Ja co prawda mam termin na 29.01 i rozgościłam się wśród styczniowych przyszłych mam, ale jeszcze wszystko może się zdarzyć - pobędę z Wami także i tutaj ☺️ Zwłaszcza, że styczniowe mamy to już nawet i 12 tc, a ja dobiłam właśnie do 8 :D

To moja pierwsza ciąża. Obecnie 8+3, jestem po pierwszym usg, wszystko ok - czekam teraz na prenatalne za miesiąc :)

Jak się czujecie?
 
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim 🥰
Ja co prawda mam termin na 29.01 i rozgościłam się wśród styczniowych przyszłych mam, ale jeszcze wszystko może się zdarzyć - pobędę z Wami także i tutaj ☺️ Zwłaszcza, że styczniowe mamy to już nawet i 12 tc, a ja dobiłam właśnie do 8 :D

To moja pierwsza ciąża. Obecnie 8+3, jestem po pierwszym usg, wszystko ok - czekam teraz na prenatalne za miesiąc :)

Jak się czujecie?
No to faktycznie bliżej Ci do nas 😁 myślę że część z nas może rozpakować się w styczniu 🤷‍♀️ ja oprócz tkliwych piersi nie czuje się w ogóle ciążowo 🤨 a Ty jak?
 
Cześć dziewczyny, gratuluję wszystkim [emoji3059]
Ja co prawda mam termin na 29.01 i rozgościłam się wśród styczniowych przyszłych mam, ale jeszcze wszystko może się zdarzyć - pobędę z Wami także i tutaj [emoji3526] Zwłaszcza, że styczniowe mamy to już nawet i 12 tc, a ja dobiłam właśnie do 8 :D

To moja pierwsza ciąża. Obecnie 8+3, jestem po pierwszym usg, wszystko ok - czekam teraz na prenatalne za miesiąc :)

Jak się czujecie?
No to faktycznie bliżej Ci do nas [emoji16] myślę że część z nas może rozpakować się w styczniu [emoji2368] ja oprócz tkliwych piersi nie czuje się w ogóle ciążowo [emoji2955] a Ty jak?
U mnie na listopadowych 2020 połowa w tym ja rozpakowałyśmy się w październiku nawet jedna z grudnia jest. Gratulacje wam obu. Ja chyba będę lutową mamą znów niby wg apki 5 tc
 
U nas też dzisiaj burza przeszła i żar ustąpił.
Jestem maniaczką obserwowania burz. W sensie wirtualnie patrzę gdzie jaka się pojawi w Polsce 😃 dzisiaj w pracy urobilam się po pachy, ale lubię tak, bo czas wtedy tak szybko zasuwa 😃 w domu przeglądam łóżeczka, komodki przewijaki wózki. Nie mogę się powstrzymać poprostu. 😉
Mam strasznie pozytywny nastrój oby został ze mną jak najdłużej.
Krecha na kichowym teście, już identiko jak kontrolna.
Byle do poniedziałku 28.06 - moja pierwsza wizyta.
 
No to faktycznie bliżej Ci do nas 😁 myślę że część z nas może rozpakować się w styczniu 🤷‍♀️ ja oprócz tkliwych piersi nie czuje się w ogóle ciążowo 🤨 a Ty jak?
Mnie bardzo dokuczały piersi w 6-7 tc, teraz trochę odpuściły :)
Jestem też wrażliwa na zapachy, ale też chyba już się przyzwyczaiłam, bo jakby wszystko mi mniej dokucza. Czasem też mam lekkie mulenie w żołądku, ale wrzucenie przekąski załatwia sprawę. Poza tym czuję się świetnie, brzucho tylko wywala mi wieczorami tak, że wyglądam jak w 4-5 mscu :D
 
U nas też dzisiaj burza przeszła i żar ustąpił.
Jestem maniaczką obserwowania burz. W sensie wirtualnie patrzę gdzie jaka się pojawi w Polsce 😃 dzisiaj w pracy urobilam się po pachy, ale lubię tak, bo czas wtedy tak szybko zasuwa 😃 w domu przeglądam łóżeczka, komodki przewijaki wózki. Nie mogę się powstrzymać poprostu. 😉
Mam strasznie pozytywny nastrój oby został ze mną jak najdłużej.
Krecha na kichowym teście, już identiko jak kontrolna.
Byle do poniedziałku 28.06 - moja pierwsza wizyta.
Mnie to dobija że ten 28 jest taki odległy... 🤨 pocieszam się że już poniedziałek znów za nami. Tobie chociaż fajnie w pracy czas leci. Bo ja to mam taką powolną egzystencję że czasami już wolniej się chyba nie da 😁 musiałabym jutro posprzątać, zrobić pranie... Oby nie było takiego upału 🤨
 
reklama
U nas też dzisiaj burza przeszła i żar ustąpił.
Jestem maniaczką obserwowania burz. W sensie wirtualnie patrzę gdzie jaka się pojawi w Polsce 😃 dzisiaj w pracy urobilam się po pachy, ale lubię tak, bo czas wtedy tak szybko zasuwa 😃 w domu przeglądam łóżeczka, komodki przewijaki wózki. Nie mogę się powstrzymać poprostu. 😉
Mam strasznie pozytywny nastrój oby został ze mną jak najdłużej.
Krecha na kichowym teście, już identiko jak kontrolna.
Byle do poniedziałku 28.06 - moja pierwsza wizyta.
Ja wczoraj ostani test. Nie mogłam sie powstrzymać 🤣


Dzis niby 5t3d
 
Do góry