reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
No dziś paskudnie.. Ja się przynajmniej mieszcze we wszystkie swoje spodnie. W zasadzie to brzucha u mnie prawie nie widać dopiero popołudniu albo wieczór :p Dzięki za pomysł z mrożeniem obiadów! Co prawda teściową mam blisko ale zawsze to lepiej być niezależnym :) Miłego dnia
 
Co do ciuchów to ja też już kupiłam dwie pary legginsow ciążowych i jeszcze w kilka sprzed ciąży się mieszcze ale niestety jeansy wszystkie już male i zaczynam się powoli rozglądać za jakąś kurtka w stare już teraz ledwo się dopinam z butów raczej mam płaskie ale w kozaki zimowe też boję się że ich nie dopne ale to najwyżej jakieś typu emu kupię wygodne i lekkie☺️
 
Ja mam na zimę kurtkę, kupiłam ja zanim schudłam a i tak była luźna, wiec myśle ze będzie ok. Jeansy ciążowe mam, żałuje tylko ze kupiłam tylko jedna pare, muszę dokupić, a buty na zimę mam emu, wiec spoko dam radę, tym bardziej, ze do pracy nie chodzę, a jeżdże w większości samochodem



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, mialam nadzieję że te prognozy zapowiadające jesień się nie sprawdzą ale z tego co piszecie to niestety...

Ja nadal jestem poza domem, u mojego taty w rodzinnym domu i tu jest pięknie. Słońce świeci, bezchmurne niebo więc już kombinuję jakby to wykorzystać.

@KasiaK89 powodzenia na zakupach. Mi przyszła bratowa dała siatę spodni ciążowych bo jak się dowiedziała o mojej ciąży to zaczęła polowanie w lumpeksach. Jestem bardzo zadowolona :-)

Pisałyście o poduszkami do spania i tez mam tak, że lubię się do męża w nocy przytulać a ta poduszka to uniemożliwia, więc odwlekam moment jej użycia. Mąż w pierwszej ciąży kombinował, próbował odginać jeden koniec żeby się przytulić ale w końcu się poddał.

Gratuluję udanych wizyt :-) @pyzunia polowkowe mamy w ten sam dzień :-)

@Dotkass o tak, jajka na śniadanie!! Jeszcze leżę bo mąż z dziadkiem zajmują się Hania, ale chyba wstanę zrobić chleb w jajku bo dawno nie jadłam :-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze, też już myślę co to będzie w zimę. Szkoda wydawać pieniędzy na kurtkę ciążowa na kilka miesięcy. Mam jakąś narciarska, dość szeroką ale nie wiem czy wytrzyma do końca. Buty na szczęście też mam emu więc dadzą radę :-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam na zimę kurtkę, kupiłam ja zanim schudłam a i tak była luźna, wiec myśle ze będzie ok. Jeansy ciążowe mam, żałuje tylko ze kupiłam tylko jedna pare, muszę dokupić, a buty na zimę mam emu, wiec spoko dam radę, tym bardziej, ze do pracy nie chodzę, a jeżdże w większości samochodem



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dokładnie teraz wygoda najważniejsza nie trzeba się stroic jak do pracy ☺️
 
Do góry