reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Pewnie tak jest, ale jak już piszecie o tym jak ubierać, co pod spód, co na górę, to już wydaje mi się kosmos ;)
Ja jeszcze nie znam płci, to raz, a dwa.. trochę boję się zacząć kupować jakiekolwiek ciuszki. Chyba jeszcze trochę poczekam.
Ale czytanie i pisanie z Wami powoli sprawia, że ciemne myśli i lęk się oddalają :)

Dla mnie to tez kosmos bo nie wiem jak ubierac noworodka, dlatego sie pytam tutaj bo sa tutaj juz mamy i moga cos podpowiedziec :)
Same nazwy sa proste ale juz co kiedy i ile zakladac to juz mnie zdeka przeraza [emoji23]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Witam wieczornie, widzę temat ciuszków na tapecie...Kochane dacie radę, to naprawdę nie jest takie trudne. [emoji6]

Ja leżę i kwicze, kręgosłup moj właśnie jest do wyje*ania przynajmniej na ten czas co boli. Skręciliśmy nowe meble Emci, dzięki temu przejrzałam Jej ubranka i spora cześć czeka na kolejne dziecko (jeśli będzie dziewczynka to u nas w domu, jeśli chłopiec oddaje siostrze ciotecznej, która ma synka i bliźniaczki córeczki)...problem w ty
, ze przez to układanie ból pleców nie daje mi spokoju.

Tym miłym akcentem mówię dobranoc [emoji182]
Jutro znów czeka nas intensywny dzień- jedziemy po wyprawkę szkolna dla Amelki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Spokojnej nocki z regeneracja kregoslupa[emoji182]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji182]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
To ja :) Chodziło mi o rampersy czyli takie body z krótkim rękawem i krótka nogawka :)

Dziękuje za wyjaśnienie, zapamiętam sobie :)

Wpadłam tylko na sekundke dać znać ze mamy się dobrze :) jutro wyjaazd wiem kupa roboty jest Pakuje , sprzatam , piore ....
Chcialam sie pochwalic ze od wczoraj czuje kopniaczki Już teraz nie mam wątpliwości ze to dzidziia bo są bardzo wyraźne. [emoji4][emoji4]




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Fajnie masz :) ja czuje łaskotanie od środka i myśle ze to te ruchy :) ale jeszcze na kopniaczki czekam. Bez lęku, po prostu cierpliwie czekam :)

Dobranoc i miłej nocy wszystkim :)
 
reklama
I ja nocnie się witam.
Dzisiaj ogaranialam pokoje dzieci, sodoma i gomora... Umylam też im okna. Sprzątam 7 godzin ich bajzel. Ale udało się. Najgorsze mam za sobą. Reszta mieszkania to przykemnosc w porównaniu z ich pokojami jak po wojnie. No ale resztę pozostawiam na dwa dni, ale to już luz. Najbardziej mnie przeraża mój kopiec ubrań po praniu do złożenia, jak ja tego nienawidzę.
Ale kręgosłup po tych godzinach daje mi popalić, przesadzilam z tymi porzadkami za jednym razem ale na raty to nigdy końca nie widać.
Ja też już czuję ruchy, wcześniej nie byłam pewna ale dzisiaj to już na 100% moje bebe się wierci :)
 
Do góry