reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Rozstępy wyjdą tak czy siak to zależy od skóry jaka mamy :) taka jest prawda. Ja mam na brzuchu mega siatkę, mimo smarowania się różnymi zeczami. W 18tygodniu po nocy pojawił się centymetrowy rozstepik przy pepku a skończyło się na rozstepach pod brzuchem na 1,5cm szerokości gdzie wchodzi głęboko kciuk. Życie. Teraz trochę liczę że ten rozciafniety już wór pomieści glutka i nowych jakoś dużo się nie pojawi.
 
reklama
@eska2020 bezpiecznej podróży :*

@marta.kam u mnie wzrost 173 cm i waga 58. 9kg, przed ważyłam 63 [emoji14] z synkiem 12 kg przytyłam :D u każdego różnie [emoji14]

@Miranda M musze pomyśleć kiedyś nad depialtorem bo u mnie też czarne włoski i zwykłą maszyną gole się co drugi /trzeci dzień nie cierpię tego :D

@Maminek31 piękna dzidzia [emoji7]

@coco07 ja sie smarowalam jakoś od 15 tygodnia olejem kokosowym rafinowanym i skóra pozostała w idealnym stanie :D tani i moim zdaniem super :D teraz tez zakupie [emoji14] ten olejek z rossmana też miałam ale ostatecznie wybrałam ten kokosowy :D

Powodzenia wizytującym :*

My dzisiaj imprezowo bo moja mama ma urodziny także pewnie później mnie już nie będzie [emoji41]

Milego dnia :*
 
Myślę że powoli będę się z wami witać ale czekam do środy. Dziś USG w szpitalu bo Plamilam ale dzidzia żyje i ma 3 cm . Powiedzcie mi kochane na który to tydzień i dzieci wskazuje. Dokładnie 3,01 taki wymiar popatrzycie na USG ?
 
Myślę że powoli będę się z wami witać ale czekam do środy. Dziś USG w szpitalu bo Plamilam ale dzidzia żyje i ma 3 cm . Powiedzcie mi kochane na który to tydzień i dzieci wskazuje. Dokładnie 3,01 taki wymiar popatrzycie na USG ?
Cos kolo 11 tyg Chyba, ja w 10 tyg mialam na wizycie 2.6 cm
 
Ja mam 11tc i jeden dzidziuś ma 3,78 drugi 4,05 cm ale później tez zależy jak zmierzy... bo śmieszne jest to ze jedne dzidziuś wg pomiarów ma 10tydzien 5dzien, a drugi 10tydzien 6dzien. A w sumie w tym dniu badania miałam 11tc. Raz mama ginekolog tłumaczyła jak robią pomiary. Pomiar musi iść od środka czaszki do miednicy. Wystarczy ze da trochę wyżej lub niżej miarę i już się nie zgadza.:p
Bliźniak A
997491

Bliźniak B
997492

Myślę że powoli będę się z wami witać ale czekam do środy. Dziś USG w szpitalu bo Plamilam ale dzidzia żyje i ma 3 cm . Powiedzcie mi kochane na który to tydzień i dzieci wskazuje. Dokładnie 3,01 taki wymiar popatrzycie na USG ?
 
Jeśli chodzi o smarowanie to nie raz nie dwa czytałam, że nie ma wpływu czym, tylko po prostu żeby nawilżać. Ja na razie smaruje balsamem którego wcześniej używałam i stawiam że jakiś specjałów nie będę kupować:)
 
reklama
Ja tez wolałabym uniknąć właśnie takich tłustych plam i nie lubię czekać, aż coś mi wyschnie na skórze, żeby dopiero wtedy się ubrać. Miałam w żłobku dziecko, która miało krem z palmersa do pupy, bardzo podobał mi się jego zapach i fajnie się go smarowalo ;) nie wiedziałam ze są tez kremy na rozstępy z tej firmy;) chyba kupie jeden i przetestuje bo ciągnie mnie jakoś do tego :p

Aaa i mnie jeszcze brzuch nie swędzi ale pamietam ze siostrę mocno swedziala skóra na brzuchu, ale to troche później, jak już miała okrąglutki ten brzuszek ... ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry