reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Gratulacje mam nadzieję że i ja się dziś pochwalę [emoji23]
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
 
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
Gratulacje! Ja jeszcze przed wizytą ale wg kalendarza mam termin na 29/02
 
@Kasia654 haha smacznego
@Megan22 mój męż się na razie nauczył że moje ssanie w żołądku podejmuje decyzje w naszym małżeństwie ‍♀️ chociaz niestetyż widzę nadchodzący brak cierpliwości na horyzoncie...
 
@Megan22 idę 8.07, bo będę już miała wyniki krwi i moczu i pewnie mi założy kartę ciąży ;)
@Jotka_Szczotka ja do niego, jak już znalazł dziecia, czy na pewno jedno jest [emoji16] jak potwierdził, to taka zawiedziona, no szkoda, szkoda.
@Søde85 oj tak, a najbardziej mnie rozczuliła ta pulsująca kropeczka [emoji16][emoji85]
@paulina.blachut na pewno! Trzymam kciuki [emoji173]️
@Mamasita2019 koniecznie daj znać jak po wizycie [emoji5]
 
Hej! Ja już po wizycie [emoji16] jest dzieć! Jeden [emoji16] chociaż liczyłam jednak na tę dwójkę ;)
Ciąża prawie zgodna z suwaczkiem, ma 6tygodni i 4dni, termin na 20.02.2020 [emoji85]
Boże, dziewczyny, widziałam bijące serduszko i lekarz puścił mi też ten wykres jak bije serce, coś pięknego. Młode schowane na tylnej ściance :)
Przedstawiam Wam mojego dziecia.
Zobacz załącznik 992467
Zobacz załącznik 992468
Gratuluje :)
 
@Megan22 idę 8.07, bo będę już miała wyniki krwi i moczu i pewnie mi założy kartę ciąży ;)
@Jotka_Szczotka ja do niego, jak już znalazł dziecia, czy na pewno jedno jest [emoji16] jak potwierdził, to taka zawiedziona, no szkoda, szkoda.
@Søde85 oj tak, a najbardziej mnie rozczuliła ta pulsująca kropeczka [emoji16][emoji85]
@paulina.blachut na pewno! Trzymam kciuki [emoji173]️
@Mamasita2019 koniecznie daj znać jak po wizycie [emoji5]
Ty, mój mąż byl że mną na pierwszym usg a mimo to gamon twierdzi, że jeszcze nic straconego, bo to usg było takie szybkie i beznadziejne że się drugi mógł schować za pierwszym. Tłumacze. Mu, że to raczej j mało prawdopodobne. A on:ale jak Ci zaczęła robić to usg, to było puste jajko, a potem się dopiero pojawiło jak pogmerała, to może jej drugie umknęło... Ja pytam, ale to chcesz, żeby było dwoje? A on do mnie. No lepiej, żeby nie.... To ja już nie rozumiem czubka:eek: na co drążyć :D faceci.
 
reklama
Mamusie, powiedzcie mi proszę, jak sobie radzicie w bólami glowy? Od wczoraj mnie tak męczy [emoji853][emoji853]
 
Do góry