reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A ja po wizycie. Uff... Kamień z serca. Dzidziul ma się bardzo dobrze, wiek ciąży o jeden dzień więcej niż z OM więc 8t5d. Serducho wali, zalążek łożyska umiejscowiony prawidłowo. Wszystko pięknie się rozwija :)
Torbiel nadal ma 3 cm i się nie wchłania jeszcze, ale mam się nie stresować tym.
 
reklama
Dziewczyny wynik 57 :( Rycze i nic wiecej... Polka zadzwoniła, wszystko wytłumaczyła... W czwartek wizyta kontrolna i mowi ze czasem cuda sie zdarzaja, ze znow pobiora krew i spr czy hormony ciazowe spadly, ale czasem moze byc cud kto wie. Choc przy spadku 183 na 57 to....
O matko :( bardzo mi przykro :(
A ja po wizycie. Uff... Kamień z serca. Dzidziul ma się bardzo dobrze, wiek ciąży o jeden dzień więcej niż z OM więc 8t5d. Serducho wali, zalążek łożyska umiejscowiony prawidłowo. Wszystko pięknie się rozwija :)
Torbiel nadal ma 3 cm i się nie wchłania jeszcze, ale mam się nie stresować tym.
Gratuluję.
 
A ja po wizycie. Uff... Kamień z serca. Dzidziul ma się bardzo dobrze, wiek ciąży o jeden dzień więcej niż z OM więc 8t5d. Serducho wali, zalążek łożyska umiejscowiony prawidłowo. Wszystko pięknie się rozwija :)
Torbiel nadal ma 3 cm i się nie wchłania jeszcze, ale mam się nie stresować tym.
Gratuluję! Ważne że się maleństwo prawidłowo rozwija, a tą torbiel po prostu kontrolować trzeba i będzie dobrze :)
 
@AsiaIN bardzo mi przykro. Daj sobie czas, żebyś to przeżyła po swojemu, ale nie zadręczaj się.


@Jotka_Szczotka na kiedy masz termin?:) 8 tydzień to 7+0, tak? Chyba wypadamy podobnie bo mam 7+1 8tydzien.


Kupiłam dzisiaj ciasto czekoladowe, ale śmierdzi mi rybą. Za to kapusta kiszona wchodzi jak złoto.
 
A masz jakieś wskazania zdrowotne do cc? Czy z rozpędu po pierwszym cc robią drugie cc.
Teraz nie mam wskazać do CC. Ponoć po pierwszej cesarce można zdecydować, czy chce się próbować sn czy cc znowu. Za pierwszym razem synek całą ciążę był głową do góry i bardzo wysoko ułożony, miał planowaną CC na zimno. Szybciej doszłam do siebie niż moje koleżanki po sn... Dlatego teraz jakbym miała wybór, to chyba drugie CC...
Dziewczyny wynik 57 :( Rycze i nic wiecej... Polka zadzwoniła, wszystko wytłumaczyła... W czwartek wizyta kontrolna i mowi ze czasem cuda sie zdarzaja, ze znow pobiora krew i spr czy hormony ciazowe spadly, ale czasem moze byc cud kto wie. Choc przy spadku 183 na 57 to....
Bardzo mi przykro ... Miej dużo siły! Też mam biochemiczną za sobą :(
 
@AsiaIN bardzo mi przykro. Daj sobie czas, żebyś to przeżyła po swojemu, ale nie zadręczaj się.


@Jotka_Szczotka na kiedy masz termin?:) 8 tydzień to 7+0, tak? Chyba wypadamy podobnie bo mam 7+1 8tydzien.


Kupiłam dzisiaj ciasto czekoladowe, ale śmierdzi mi rybą. Za to kapusta kiszona wchodzi jak złoto.
Nieee ja mam 9 tydzień czyli dziś 8+1 :)
 
@AsiaIN pewno to marne pocieszenie ale ja w zeszłym roku poronilam w kwietniu 25 serduszko przestało bić był to 9 tydz strasznie to przeżyłam ale okazało się w czerwcu że zaszlam w ciążę i w marcu urodziłam zdrowa śliczna dziewczynkę [emoji7]
 
Dziewczyny ja pierdziu jak mi się zachciało chińskiego dania z kurczaka i z ryzem normalnie idę do sklepu kupić pomysł na pierś się rpzmraza ale ja jestem głodna [emoji85]
 
reklama
Do góry