reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Koliberka Ja też pracuję. :) Nie mieszkam w Polsce, tutaj nie chcą szybko wypisywać zwolnień. Niektóre kobiety pracują do samego końca. Chciałabym pracować tak długo, jak będę czuła się dobrze. O ile, oczywiście, wszystko będzie w porządku. Gdybym miała jakieś niepokojące objawy, poszłabym na l4.

@Julika.s też nie mogę się doczekać. W ogóle nie wierzę, że to już i jestem w ciąży. Złoty strzał, haha.
Ja rowniez nie mieszkam w Polsce. Mam kolezanke w pracy ktora jest juz w koncowce 8mca i dalej pracuje choc zwolnila troche tempo i przychodzi na mniej godzin. Na zwolnienie idzie za 2 tyg. Rowniez mam nadzieje pracowac tak dlugo jak dam rade
 
reklama
@Paryżanka dziękuję i Tobie również gratuluję. :) Na Islandii. Mam nadzieję, że będę tutaj incognito, bo to mały kraj.
Nie jestem pewna, czy chcę karmić piersią i czy w ogóle mogę. Robiłam plastykę piersi (względy estetyczne). Zawsze myślałam, że mm. Teraz jak już mogę być w ciąży, to nie jest takie oczywiste.
 
Ja chce karmić piersią i mam nadzieje że sprawnie nam to pójdzie ;) ale musze sie tyle jeszcze nauczyć i dowiedzieć ;)
 
Cześć, dołączam i ja....jestem bardzo zaskoczona zaistniałą sytuacją no ale muszę się z tym pogodzić i czekać na szczęśliwe rozwiazanie. Z aplikacji wychodzi mi termin na 12.02. Pozdrawiam :)
 
Cześć Dziewczyny :-) Jestem i Ja. Wszystko wskazuje na to, że udało się, w 2 cyklu starań. Bardzo szybko po owu zaczęły mnie boleć piersi, mam zazwyczaj długie cykle, spodziewany okres dopiero powinien przyjść jutro, ale już w niedziele zrobiłam test (10) i była już wyraźna krecha, dzisiaj drugi dla potwierdzenia. W poniedziałek zadzwoniłam do lekarza powiedziałam mu ze to dopiero koncowka 4 tygodnia a on już na sobotę zaprosił mnie na USG. Trochę się zastanawiam, czy nie za wcześnie bo już się oczywiście naczytałam, że jak wcześnie to lekarze nic nie widzą i tylko straszą. W sobote to będzie dopiero 5w+5. Poza wyraźnym bólem piersi nic mi nie dolega, jeszcze zauważyłam takie dziwne drżenie w kroczu , ciężko mi to opisać, wibrowanie, drganie, powtarza się co chwilka, potem ustępuje, nie boli. Miałyście coś takiego? I jeszcze jedno pytanie organizacyjne, jak piszecie np. 5w5 to macie na myśli 5 dzień 5 tygodnia, czy 5 pełen tydzień + 5 dni?

Pozdrowienia dla Was :-)
 
A jeszcze z ciekawości. :D Czy w tak wczesnej ciąży macie jakieś przewidywania co do płci? Po cichu liczę na dziewczynkę, ale odkąd się zaczęliśmy starać, wiem, że będę miała syna.
 
reklama
Boże dziewczyny dramat. Jestem po pierwszej wizycie. Trafiłam na jakąś starą sukę i Wyobraźcie sobie że nie zrobiła mi nawet USG. Normalnie mam traumę do końca życia najpierw spóźniła się prawie godzinę A nie wspomnę już o tym że miałam wizytę na 14:15 a na miejscu okazało się że pani doktor przyjmuje od 15:00 jak przyszła o 15:00 to jeszcze najpierw rozmawiała z jakimś facetem a mnie przyjęła dopiero o 15:15 później przez pół godziny nie mogła założyć rękawiczek że niby gorąco i w ogóle a Ja leżałam sobie półnaga na fotelu gdzie chodził cały czas personel tak się zestresowałam że później Nie mogłam się w ogóle rozluźnić do badania to zaczęła na mnie krzyczeć że jak ja zamierzam urodzić że ja na pewno nie dostanę cesarki żebym nawet o tym nie myślała później zapytałam o USG bo zrobiła mi tylko badanie wziernikiem i cytologię powiedziała że USG robi się w 12 tygodniu i żebym nie przesadzała a jak jej powiedziałam że prenatalne robi się właśnie wtedy a nie pierwsze USG to powiedziała mi że kiedyś prenatalnych nie robili i żyli i że jak będę mieć chore dziecko to bez przesady bo jestem młoda i dam radę je wychować. na zaświadczeniu dla pracodawcy napisała mi prawdopodobieństwo wczesnej ciąży nawet nie dam takiego zaświadczenia bo to po prostu wstyd do tego powiedziała że chyba to jest ciąża wewnątrzmaciczna ale dopiero na USG może to stwierdzić jak zapytałam jak to chyba to powiedziała że dopiero w 12 tygodniu się dowiem normalnie jestem załamana Jutro idę do innego lekarza prywatnie nikt sila mnie już nie zaciągnie na NFZ
 
Do góry