reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Cześć dziewczyny. Witam się po burzowej nocy, która trochę ochłodziła ten żar. Cieszę się bardzo na to :D
Ja chciałam pracować tak do końca września, a nawet i październik jak się będę dobrze czuła, ale... no właśnie ale. Teraz w lato ledwo wytrzymuje, mdłości, ukrop na sklepie i ten cholerny upał, jak wracam do domu, to nie mam na nic sił :/
 
reklama
Dzień dobry. Dołączam do Was 6t6d ale jeszcze jestem pod dużym znakiem zapytania. Pęcherzyk jest za mały, niż wskazuje jego wiek, ale lekarz kazał nie tracić nadziei, więc jestem [emoji2] mam na imię Wiktoria i mam w domku 2letniego synka.
 
Dziewczynki przypominam o możliwości dopisywania do wizyt u ginekologa oczywiście kto chce nie zmuszam nikogo ale wydaje mi się że miło jak później dodaje kto ma wizyty i razem możemy trzymać kciuki [emoji1696]
 
Witamy i trzymamy kciuki żeby pęcherzyk urusł i dzidzia się pojawiła [emoji16]
Dzień dobry. Dołączam do Was 6t6d ale jeszcze jestem pod dużym znakiem zapytania. Pęcherzyk jest za mały, niż wskazuje jego wiek, ale lekarz kazał nie tracić nadziei, więc jestem [emoji2] mam na imię Wiktoria i mam w domku 2letniego synka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry