reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Ladyli kciuki za wizytę ja dopiero za tydzień we worek. ...a juz bym sie rozpakowala.
Najgorsze, że tak mnie chorobsko złapało...od mojej corci ona ma bakteryjne gardla znowu i antybiotyk...a mnue glowa boli gardlo ze nie moge przelykac brak sił muszę sie zregenerować bo nue wyobrażam sobie z takim kaszlem i gilem funkcjonowac na porodowce....
 
No masakra ale mnie wkurzyli poszłam odebrać wynik coombsa co robiłam w poniedziałek tydz temu i nadal nie przyszedł , babke z****łam ze mam dziś wizyte i musze wiedzieć jak mam wynik i mówiła ze będzie dzwonic do diagnostyki co oni zrobili z moim wynikiem noi żeby podali telefonicznie dziś wynik a ten papierek jutro dosłali , mówiła ze do 14 mi to załatwi żeby dzwonic. ciekawe jak nie załatwi to pójde i ja rozszarpie chyba,
 
Ladyli to jesteśmy we dwie dzisiaj ;-) z tym ze ja juz po i NIC a NIC sie nie dzieje... Mala sie zabarykadowala i chyba przyjdzie mi czekać do samego konca.
 
reklama
Ladyli powodzenia na wizycie. Ja jutro.
Mi kiedyś zgubili próbkę moczu. Tez zrobiłam awanturę i po pół godz larma i wydzwaniania nagle się znalazła i próbka i wyniki.
Ehh
 
Do góry