reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Hej przyjeli mnie na oddzial, cisnienie mi skacze raz jest pow 140 raz pow 150.. Obrzeki im sie nie podobaja ale przynajmniej mnie i mala zbadaja sprawdza czy to nie zatrucie ciazowe i bezpieczniej sie przez to czuje... Miejsc juz nie mają na oddziale
 
Ostatnia edycja:
Vani uspokoilas mnie :) dobrze,ze jestes pod opieka :*
Pisz jak najczesciej :*

Ja jestem padnieta, jakies pol h temu wzielam magnez, nospe 80mg i luteine dopochwowo i mam skurcze :O
Oszalejeeeee!!
 
Ja przez ostatnie 3 dni przed wizyta miałam tak ok 150/95 i dostalam tylko leki na nadciśnienie mam przez tydzień mierzyć i zadzwonić do lekarza powiedzieć co i jak. Tez myslalam ze to zatrucie ale białko w moczu ok wiec lekarz mówi ze zatrucia nie ma

Moj zbytnio sie nie przejal moim cisnieniem ani obrzekami :O stwierdzil ze to normalne ale kazal kontrolowac cisnienie hmmmm.. Dobrze że na ip pojechalam bo przynajmniej mnie przebadaja porzadnie w szpitalu
 
Vani ciesze sie, ze jestes pod dobra opieka! p.s. a prywatnie ciesze sie spokojem, cisza i samotnoscia z dala od rodziny sasasa. Oczywiscie Adelka dokazuje. Dobranoc, szczegolnie dla tych szpitalnych Komandosek ;)
 
reklama
Jestes w dobrym miejscu :D dzidzie Ci przeskanuja na wszystkie strony :D zyvze tylko zeby tylko probek krwi do Niemiec nie slali :D
 
Do góry