reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Ja nie sprawdziłam ile piję ale moja jedyna rozrywka to picie i sikanie więc możemy zawody zrobić..[emoji12] policze ile szklanek dziennie opróżniam ;)
 
reklama
Angelstw trzymam za Was kciuki.....
Ja czuję że jutro na wizycie też dostanę skierowanie do szpitala z tym że na zdjęcie szwu.... teraz tylko pytanie.... rozpakuje się od razu czy uda się wrócić jeszcze do domku i pomieszkać;-)
co do picia wody to ja mówię pas.... szklanek herbaty to ja sporo wypijam ale samej wody to max 2 szklanki.... dziewczyny 3 czy 5 litrów to i tak szacun ogromny:szok:
 
anglestw trzymam kciuki:-)
made 5 litrów, nie masz opamiętania dziewczyno hahaha
mi ostatnio lekarz powiedział żebym zmniejszyła ilość wypijanych płynów (ze względu na obrzęki), u mnie to głównie herbaty różniaste, każdy mówi już teraz co innego eh
 
Made podejmę wyzwanie ale chyba wygrasz bo samej wody tyle wypić raczej nie dam rady bo nie lubię, ale mleko, kakao, miętę, melise, herbatę z cytryną itp to chętnie
Monika [emoji38] [emoji1] [emoji2] [emoji3]
Kasia no mnie też każdy co innego gada..:/ mój gin żeby dużo pić i nie solić, drugi, że ograniczyć płyny.. A ja nie umiem bo pić mi się chce strasznie [emoji20] a potem cierpię [emoji26]
 
Zor ja też teraz kieruję się własnymi potrzebami, nie umiem odmówić sobie herbaty z cytryną, już jestem zmęczona za mocno żeby szukać złotych środków, musimy dać radę
 
reklama
Do góry