reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luteina

Doglovers

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
54
Cześć.
15 TEST OWU POZYTYWNY
15/16.01 miałam owulację czułam ból
Staraliśmy się.
17.01 potwierdzone u ginekolog pęknięte ciałko żółte, endometrium idealne, wyniki też. lekarz zalecił aby 18.01 brać 2 razy dziennie (rano i wieczór) luteina podjęzykowo przez 16 dni.
CZY JEST możliwość że lekarz widział już że może się udać?
Okres powinnam dostać ok 30/31.01
Lekarz gdy wychodziłam powiedział że mam się oszczędzać i być dobrej myśli.
Że nie myślimy o miesiączce której ma nie być.
Jak to było u was?
Dla mnie te ok.10 dni do okresu które mi zostały od dziś to totalna niepewność

Staramy się 2 lata
 
reklama
Kiedy staraliśmy się o drugie dziecko lekarz zleciła mi luteinę na wyregulowanie okresu - po 2 tygodniach były 2 kreski🤩 od razu poleciałam na betę i po receptę na luteinę, którą mysiałam brać do końca pierwszego trymestru. Synek ma już prawie 3,5 roku i za kilka miesięcy spodziewamy się kolejnego😁Trzymam kciuki żeby i u Ciebie tak było🤞
 
Ciąża pojawia się nie wcześniej niż 6dpo - a dla lekarza nie wcześniej niż 21dpo może być widać na USG pęcherzyk, ale i lekarz musi być dobry i sprzęt, a beta musi mieć min. 1000

Jak na dwa lata starań to trochę przerażający brak wiedzy. Jesteście pod opieką porani niepłodności?
 
Do góry