reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lublin - kto po in vitro w Lublinie ?

Witam
Zastanawiam się nad in vitro w ovum. Moim lekarzem jest Pani Tkaczuk Włach. Jakieś opinie na temat przychodni i jej skuteczności w in vitro? Co do Pani Dr nie mam żadnych wątpliwości wspaniała osoba i bardzo wykwalifikowany lekarz. Ktoś jest w trakcie procedury?
Ja jestem zadowolona. Obecnie 11 tc
 
reklama
Witam
Zastanawiam się nad in vitro w ovum. Moim lekarzem jest Pani Tkaczuk Włach. Jakieś opinie na temat przychodni i jej skuteczności w in vitro? Co do Pani Dr nie mam żadnych wątpliwości wspaniała osoba i bardzo wykwalifikowany lekarz. Ktoś jest w trakcie procedury?
Witaj ,ja też chyba będę podchodzić do in vitro w ovum ,jeśli ta iui mi się nie uda ,a coś czuję, że pewnie nie ,dlatego w razie co jestem umówiona na sobotę za tydzień i zacznę stymulacje. Mój lekarz jest dr Szkodziak ,a o Twojej lekarce słyszałam, że zna się na rzeczy i dużo osobom pomogła, ale chyba ciężko się do niej dostac
 
Witam
Zastanawiam się nad in vitro w ovum. Moim lekarzem jest Pani Tkaczuk Włach. Jakieś opinie na temat przychodni i jej skuteczności w in vitro? Co do Pani Dr nie mam żadnych wątpliwości wspaniała osoba i bardzo wykwalifikowany lekarz. Ktoś jest w trakcie procedury?
Ja Ci mogę polecić dr Romanek Piva prowadziła.mnie w Ab Ovo. Udany 1 transfer ,obecnie 18 tydzień. Teraz właśnie się przeniosła i przyjmuje w ovum
 
Ja też ovum i 12 tydzień 🙂 I też za pierwszym razem.
Jeśli mogę zapytać ile płaciłaś za leki do stymulacji itd? Bo lekarz kazał mi zrobić amh bo jeśli jest w normie to są refundowane ,i czy podchodziłas wcześniej do iui ? I ile zarodkow jest podawane 1czy 2? Dopytuje ,bo jestem ciekawa ,a wizytę man dopiero w sobotę
 
Jeśli mogę zapytać ile płaciłaś za leki do stymulacji itd? Bo lekarz kazał mi zrobić amh bo jeśli jest w normie to są refundowane ,i czy podchodziłas wcześniej do iui ? I ile zarodkow jest podawane 1czy 2? Dopytuje ,bo jestem ciekawa ,a wizytę man dopiero w sobotę
Ja się ciut wtrącę, bo zbierałam paragony ze stymulacji. Miałam refundację i wyszło około 500 zł. Bez refundacji 3750 ale brałam Gonapeptyl, Menopur i Bemfola - czyli dość agresywna stymulacja.
Zarodek jeden, bo tylko ten nadawał się do transferu. Z 8 komórek zapłodnilo się 6. Tyle Rez było w 3 dobie. Jedna blastka klasy 1 AA została transferowana, a dwie pozostałe były obserwowane do 6 doby ale przestały się rozwijać.
Jestem totalna farciarą, ze z tej jednej blastki jest ciąża.
 
Ja się ciut wtrącę, bo zbierałam paragony ze stymulacji. Miałam refundację i wyszło około 500 zł. Bez refundacji 3750 ale brałam Gonapeptyl, Menopur i Bemfola - czyli dość agresywna stymulacja.
Zarodek jeden, bo tylko ten nadawał się do transferu. Z 8 komórek zapłodnilo się 6. Tyle Rez było w 3 dobie. Jedna blastka klasy 1 AA została transferowana, a dwie pozostałe były obserwowane do 6 doby ale przestały się rozwijać.
Jestem totalna farciarą, ze z tej jednej blastki jest ciąża.
A jednak są cuda🤩szczerze powiem ,że bardziej wierzę w ifv niż w iui , a powiedz mi jak jest z podawniem zarodkow ,bo ja bym chciała bliźniaki ,moja córka ma 11 lat więc różnica już jest i ja mam 34 lata i przed 40 to już nie chce być w ciazy ,więc chciałabym za 1 razem dwójkę, czyli na refundację leki to nie taka tragedia
 
A jednak są cuda🤩szczerze powiem ,że bardziej wierzę w ifv niż w iui , a powiedz mi jak jest z podawniem zarodkow ,bo ja bym chciała bliźniaki ,moja córka ma 11 lat więc różnica już jest i ja mam 34 lata i przed 40 to już nie chce być w ciazy ,więc chciałabym za 1 razem dwójkę, czyli na refundację leki to nie taka tragedia
Mi odradzono podanie dwóch (rozmowa 5 dni przed transferem - wtedy nie wiedziałam ile zarodków uzyskam) ze względu na to ze to ciąża podwyższonego ryzyka.
O tym musisz porozmawiać z lekarzem podczas wizyty.
 
Mi odradzono podanie dwóch (rozmowa 5 dni przed transferem - wtedy nie wiedziałam ile zarodków uzyskam) ze względu na to ze to ciąża podwyższonego ryzyka.
O tym musisz porozmawiać z lekarzem podczas wizyty.
Nowlasnie wiem,że to lekarz decyduje ,no cóż co będzie to ma być
 
reklama
Do góry