reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Nadulec,pytalam w czwartek zeszly,bo tez to do mnie doszlo.....i na szczescie sie wyrobie,bo remont planowany jest na jesien dopiero,a ja mam na 24 sierpnia termin,wiec,gin.mowila ze nawet jak przenosze to zdaze....
Ale dzieki za info.....;-)
 
reklama
Rychelki - Ty się niedługo rozpakowujesz!!! Jak się czujesz teraz? Napisz coś więcej!
Ana Rychelki nic nie odpisała bo nie ma dostępu do neta:-( brat nie zapłacił rachunku i zablokowali, bo to u niego w pokoju stoi komputer:baffled:
Poza tym Piotruś trochę chorował więc nie mogła mnie odwiedzić żeby coś napisać:-(
Czesc kobietki!!!
A ja bede rodzic na Lubartowskiej,a chodze do doktor Swietlickiej,pracuje wlasnie w szpitalu na Lubartowskiej,a przyjmuje w Piaskach,tj,ok 18 km od lublina....jestem zadowolona z niej,prowadzila moja wczesniejsza ciaze 6 lat temu i nie narzekalam,wiec teraz tez tą prowadzi.....a juz nie dlugo znow rodze...hi,hi.....ale zlecialo.....:-D
Anet Rychelki właśnie rodzi na Lubartowskiej;-)miała rodzić na Jaczewskiego nie było miejsca :dry:
Dzwoniła o 8.00 że jest na trakcie porodowym, ma skurcze wody same odeszły więc teraz czekam na telefon od jej małża jak już będzie po wszystkim :tak::tak:
no ciekawa jestem czy tym, razem uda jej sie urodzić naturalnie :confused: bo z Piotrusiem to cc miała:confused:
 
Rychelki urodzila po godzinie 10.00 synka z długimi czarnymi włoskami:-):-):-)
Drogami natury , miała bóle krzyżowe ale dała radę;-)
Kurce odwiedziłabym ją a przez to przeziębienie nici z tego:baffled:
 
Rychelki urodzila po godzinie 10.00 synka z długimi czarnymi włoskami:-):-):-)
Drogami natury , miała bóle krzyżowe ale dała radę;-)
Kurce odwiedziłabym ją a przez to przeziębienie nici z tego:baffled:

Ale jej juz fajnie,a ja jeszcze sie tocze....
Ciekawe jak u mnie bedzie,pierwsza dzidzie tez silami natury urodzilam,no i teraz tez zamierzam,ale jak wyjdzie to sie okarze.....:happy:
No to gratki dla Rychelki....dzielnie sie spisala....:tak::tak::tak:
 
czesc dziewczyny

może któraś z was była na usg ciąży u prof. wieczorka? ja ide jutro i chcialabym sie cos o nim dowiedzieć- czy to dobry specjalista itd.

z góry dziekuj za odp
 
Moją ciąże prowadziła dr Leszczyńska, jest ordynatorem na Jaczewskiego a przyjmuje prywatnie na Chodźki. Nie jest tanio,ale za żadne skarby bym jej nie zamieniła! Będąc w ciązy nie chodzi tylko nas, najważniejsze jest dziecko. I właśnie dzięki p. dr mam teraz zdrowego synka. Uratowała w sumie mnie i jego. Ona wypatrzyła że coś się złego dzieje,gdzie inny lekarz nic nie widział i nawet zwolnienia nie chciał mi dać. Będąc na patologii ciąży poznałam dziewczyny(jej pacjentki), które dojeżdzały setki km do niej!To co musi być w tym!!!!:-)
 
Dziewczyny z Lublina poradźcie proszę - mieszkam na stałe w Warszawie a pochodzę ze Świdnika, rodzę w styczniu i zastanawiam się nad porodem w Lublinie - moja mama ma znajomości ze względu na profesje w kilku szpitalach i chyba czułabym sie bardziej komfortowo rodząc w Lublinie i wiedząc ze ktos mnie zna. I w związku z tym który szpital polecacie ?? Czy w Lublinie jest cos takiego jak w Warszawie - opłata za salę do porodu rodzinnego, opłata za salę jednoosobową, opłata za znieczulenie. Warszawskie szpitale maja na swoich stronach cenniki w lubelskich nie mogłam sie doszukac.
 
ja wolałabym chyba rodzić w Warszawie, ale jak bym miała znajomośći to pewnie też wybrałabym Lublin. W naszych szpitalach nie ma czegoś takiego jak opłata za roród rodzinny czy salę jednoosobową, a za znieczulenie nawet jak będziesz chciała zapłacić to i tak Ci nie dadzą, w naszych szpitalach niestety nie ma znieczulenia.
 
ja wolałabym chyba rodzić w Warszawie, ale jak bym miała znajomośći to pewnie też wybrałabym Lublin. W naszych szpitalach nie ma czegoś takiego jak opłata za roród rodzinny czy salę jednoosobową, a za znieczulenie nawet jak będziesz chciała zapłacić to i tak Ci nie dadzą, w naszych szpitalach niestety nie ma znieczulenia.
co ty mówisz?? jak dziwnie. Dziekuje za odpowiedz
 
reklama
Moją ciąże prowadziłą prof. Kwaśniewska ale jestem jej pacjetką już ponad 8lat. Jest dyrektorem kliniki na staszica przyjmuje prywatnie na Chopina. Nie rozczula się nad ciąża tak jak my przyszłe mamy tylko bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Jeśli jest problem nie owija w bawełnę tylko od razu robi swoje. W połączeniu z dr A. Krzyżanowskim który mi wykonywał bardzo dokładne i profesjonalnie usg i dopatrzył się jakiś zaburzeń w przepływach ciąża zakończyłą się sukcesem. Chociaż czułam się super a jednak coś od wewnątrz się działo. Spotkałam w szpitalu różne przypadki te tragiczne czasem były powodem nie takiej opieki medycznej jaka powinna być w tym okresie. Uważam że w czasie ciąży nie można oszczędzać i ryzykowac zdrowia i życia dziecka.
Ciąża moja zakończyłą się cc ale wydaje mi sie ze nie ma opłat za poród rodzinny ani za sale, a ze znieczuleniem jest duży problem nawet jak chce sie zapłącic.
Najlepiej podzwonic po szpitalach i zrobic maly wywiad.
 
Do góry