reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łożysko przodujące

roksanaxyz

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
28
Hej. Jak wyglądała Wasza końcówka ciąży przy łożysku przodującym? Ja leżę w szpitalu trzeci tydzień, miałam delikatne plakienia, ale obeszło się narazie bez większych krwawień. Dziś 36+4. Lekarz ciągle tylko powtarza, że czekamy do skończonego 37 tygodnia z cesarką. Jak to wyglądało u Was? W którym tygodniu i dniu dokładnie miałyście przeprowadzone cięcie?
 
reklama
Miałam cesarkę w 37+3, mieliśmy czekać do 37+6, ale niestety w 37+3 wyszedł mi w teście covid i lekarz się bał, żeby się nie rozszalał przez te 3 dni. Plamienia miałam, ale wcześniej. Końcówka ciąży była spokojna. Myślę, że spokojnie mogliśmy jeszcze tydzień poczekać, gdyby nie ten covid. Po cesarce niestety miałam sporą anemię, chcieli przetaczać krew, ale udało się ją opanować tabletkami i dietą. Mały nie chciał jeść, wykazywał objawy wcześniaka, pomimo, że wagowo lekko przewyższył 2500 i wiek ciąży też nie wskazywał na wcześniaka. Widać było, że jeszcze by sobie posiedział w brzuszku. Teraz ma pół roku i już jest ok. Życzę powodzenia, mam nadzieję, że wszystko pójdzie u ciebie sprawnie, maluszek będzie zdrowy i szybko wyjdziecie do domu.
 
Do góry