reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Kobietki czy któraś z was prowadziła ciążę u lekarza który nie pracował w żadnym szpitalu a miała mieć cesarkę? Jak to wygląda? Prowadzący wystawia skierowanie i trzeba iść z tym jakiś czas przed porodem do wybranego szpitala? Dopiero 15 tydzień ale bardzo jestem ciekawa jak to się później odbywa.
 
Hej, ja właśnie jestem po wizycie. Halinka (nazwa robocza- afirmuje dziewczynkę 😉) ładnie rośnie. Nie ma już śladu po torbieli 😊 Następna wizyta za 4 tygodnie, chyba że nie doczekam i umowie się wcześniej 🙃 Ale właśnie po wyjściu dopiero ogarnęłam, że nie dostałam żadnego skierowania na badania, a w sumie robiłam tylko raz... Także mam takie, hmmm. No ale nic, czuję się już całkiem dobrze, niedługo widzę się z moją położną, to będę mogła wszystko obgadać.

Coś czuję, że urodzę 11.11 🙃 Ciągle przewijają się daty między 8, a 13. W sumie się nie obrażę.
Ja się urodziłam 3.03.92, a moja córcia 8.08.22 😁😁
 
Kobietki czy któraś z was prowadziła ciążę u lekarza który nie pracował w żadnym szpitalu a miała mieć cesarkę? Jak to wygląda? Prowadzący wystawia skierowanie i trzeba iść z tym jakiś czas przed porodem do wybranego szpitala? Dopiero 15 tydzień ale bardzo jestem ciekawa jak to się później odbywa.
Ja tak miałam, chodziłam do lekarza na NFZ, a rodziłam w calkiem innym mieście, powiedział mi, że tydzień przed terminem mam się zgłosić do wybranego szpitala, bo miałam podejrzenie makrosomii płodu
 
Kobietki czy któraś z was prowadziła ciążę u lekarza który nie pracował w żadnym szpitalu a miała mieć cesarkę? Jak to wygląda? Prowadzący wystawia skierowanie i trzeba iść z tym jakiś czas przed porodem do wybranego szpitala? Dopiero 15 tydzień ale bardzo jestem ciekawa jak to się później odbywa.

Ja tak miałam i teraz też mam mieć bo mój lekarz powiedział, że 2 cc kwalifikują się do ponownej cesarki. W 37 tygodniu dostałam skierowanie, pojechałam do szpitala w którym chciałam rodzić i umówili mi termin tydzień przed planowanym terminem porodu. Nie wiem czy w każdym szpitalu potem jest tak samo ale u mnie w dniu cesarki o 7 trzeba było zgłosić się na czczo do szpitala. Pobranie krwi, badanie USG, KTG, antybiotyk w kroplówce i oczekiwanie na swoją kolej 🙂
 
My nie, ale pierworodna już ma 😂
Moja ma 11 lat. Pytamy się, czy woli siostrę czy brata, a ta do nas, że w sumie to nie wie, ale lepiej siostrę bo dziewczyny ze szkoły mówią, że brat to taki wredny szczur🤣🤣 no niestety raczej będzie syn.🤣 Mam nadzieję, że nie weźmie opinii koleżanek za bardzo do siebie.🤣🤣 Zawsze bardzo chciała mieć rodzeństwo, ciągle mówiła, że woli siostrę, ale jak będzie brat to też ok i będzie kochać🤣
 
Trzymam kciuki za wizyty!

Wstałam dziś coś lewa noga. 😅
No i od rana 🤮, nie mogę jeść, bo dopiero po 10 jadę na krew.
Ach, jakoś trzeba wytrzymać.
My już wstępnie też jakieś imiona mamy.
Dla chłopaka bardziej mąż wybiera, a dla dziewczynki ja. 😅
Moja córa ciągle o siostrze mówiła, a teraz mówi, że brat też może być, ale Ona już brata ma. 😅
Mi ciągle się zmienia.
 
reklama
Do góry