reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Wlasnie poczytałam o tym leku i nie wiem co myśleć 🤔 ponoć ciężko go odstawić bo mdłości i wymioty wracają , fajnie by było go pobrać teraz do np 12tyg ale dużo kobiet pisze ,że ciężko z odstawieniem i nawet do końca ciąży są na niego skazane bo inaczej wymioty wracają. To chyba nie dla mnie w takim razie. Jeśli wiadomo nie mogła bym funkcjonować w ogóle ,ale pewnie jeszcze pare tygodni sie pomęczę i przejdzie. Także są plusy i minusy, dla mnie na ten moment więcej minusów
Odstawiłam tydzień temu, więc dam świeżą opinię: 3 dni po odstawieniu faktycznie miałam mdłości, ale bez wymiotów🙂 Już jest ok.
 
reklama
Wlaśnie mam chyba podobnie bo po posilku też mam dobry . Na czczo zaraz po przebudzeniu też, tylko tak po 2h jak nic nie zjem to rosnie. Wiadomo ,że tylko przed badaniami nic nie jem bo tak to bym zaraz mdłości miała wiec zawsze rano cos przekąszam. A w ogole jaka jest norma w ciąży po posiłku i po jakim czasie najlepiej mierzyć i ile razy? Bo ja mam zalecenie na czczo i 1x po glownym posiłku po godzinie .
Po posiłku do 140 po 1 h. Posiłki chyba co 3 h...
 
Wlasnie poczytałam o tym leku i nie wiem co myśleć 🤔 ponoć ciężko go odstawić bo mdłości i wymioty wracają , fajnie by było go pobrać teraz do np 12tyg ale dużo kobiet pisze ,że ciężko z odstawieniem i nawet do końca ciąży są na niego skazane bo inaczej wymioty wracają. To chyba nie dla mnie w takim razie. Jeśli wiadomo nie mogła bym funkcjonować w ogóle ,ale pewnie jeszcze pare tygodni sie pomęczę i przejdzie. Także są plusy i minusy, dla mnie na ten moment więcej minusów
tez o tym czytałam i się martwiłam, ale już byłam tak zdesperowana ze tersz nie chciałabym znowu czuć się tak złe. U mnie widzę ostatnio zależy od dnia. Biorę xonvea codziennie i Np ndz-wt czułam się pierwszy raz dobrze a wczoraj znowu fatalnie ale jestem tez przeziębiona może dlatego
 
tez o tym czytałam i się martwiłam, ale już byłam tak zdesperowana ze tersz nie chciałabym znowu czuć się tak złe. U mnie widzę ostatnio zależy od dnia. Biorę xonvea codziennie i Np ndz-wt czułam się pierwszy raz dobrze a wczoraj znowu fatalnie ale jestem tez przeziębiona może dlatego
A no na pewno przeziebienie nie pomaga , oby jak najszybciej przeszlo. Zazdroszcze tym co w ciazy nie maja mdlosci, znam takie przypadki.

Ja też dziś póki co czuje sie ok nie cofa mnie z byle powodu, mam apetyt dzis, a wczoraj na mysl o łyku wody mnie odrzucało. Kupilam sobie az skladniki na salatke z burakiem i feta i mam smaka na nia ,oby nie przeszlo do wieczora hehe bo na kolacje ja planuje 😅
 
Cześć!🙂
Strasznie wam współczuję tych mdłości. Ja w pierwszej ciąży wogole nie miałam. W tej ciąży miałam przez kilka dni jak zaczęłam brać duphaston, ale to może 1-1,5tyg i to takie do zniesienia, że coś tam mogłam jeść. Później organizm chyba się przyzwyczaił i do dziś jest ok. Trzymam kciuki żeby szybko wam przeszło!
U mnie pogoda piękna więc dziś mycie okien🤣 jak dłużej popracuje to boli mnie brzuch więc niby robię, ale często odpoczywam. Miłego dnia!😊
 
A no na pewno przeziebienie nie pomaga , oby jak najszybciej przeszlo. Zazdroszcze tym co w ciazy nie maja mdlosci, znam takie przypadki.

Ja też dziś póki co czuje sie ok nie cofa mnie z byle powodu, mam apetyt dzis, a wczoraj na mysl o łyku wody mnie odrzucało. Kupilam sobie az skladniki na salatke z burakiem i feta i mam smaka na nia ,oby nie przeszlo do wieczora hehe bo na kolacje ja planuje 😅

Mnie do 8 tyg męczyły mdłości i wymioty. Do teraz jest już okej mdłości przeszły, czasami zdarza się że jakiś zapach mi nie podchodzi.
 
reklama
A no na pewno przeziebienie nie pomaga , oby jak najszybciej przeszlo. Zazdroszcze tym co w ciazy nie maja mdlosci, znam takie przypadki.

Ja też dziś póki co czuje sie ok nie cofa mnie z byle powodu, mam apetyt dzis, a wczoraj na mysl o łyku wody mnie odrzucało. Kupilam sobie az skladniki na salatke z burakiem i feta i mam smaka na nia ,oby nie przeszlo do wieczora hehe bo na kolacje ja planuje 😅
Mój mąż uważa, że tylko ja tak przechodzę ciążę 😅 żadna dziewczyna, którą znamy nie miała mdlosci więc on myśli że to nie jest normalne 🙈🙉
 
Do góry