reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ale mały człowieczek ,szok 🥰 przez brzuch miałaś usg? Bo jeśli tak to wg metody Ramziego wyglada na dziewczynke ( ale tez nie wiem na 100% czy dobrze to sprawdzam 🤪) w 8 widoczny brzuch dopiero , no to chyba pobiłaś rekord 😁


Bylo by dobrze jak by bylo jak mówisz 😅 dla cieżarnych jest norma do 92 🫠

Tak, miałam usg przez brzuch.
No ciekawe, bo wcześniejsze moje dwa przeczucia się sprawdziły. 😂
W sumie mi obojętne, bo parka już jest. Mąż i syn chcą chłopca, a córka siostrę.
Może już coś powie lekarz na prenatalnych wstępnie. 😄
 
reklama
ech to ja tez mam podobne myśli, czy aby wszystko Ok i czy serducho bije 😟
Ja tez wczoraj robiłam badania, bo w poniedziałek mam wizytę
Dziś mnie rozłożyła choroba, zaraziłam się od córki :( mam stan podgorączkowy, głowa mnie mocno boli i nos zawalony :(
O ja też w poniedziałek wizytuję i już nie mogę się doczekać. Ostatnio byłam 25.03 i wtedy nawet nie było mowy akcji serduszka, więc teraz rozmyślam czy wogóle ruszyło i czy wszystko jest dobrze. Następnym razem, o ile wszystko będzie dobrze poproszę o wizytę po dwóch tygodniach, trzy to dla mnie długo. Zdrowiej szybko
 
Ja też się strasznie stresuje . Boję się że coś może być nie tak 🫣a tu jeszcze tyle czasu do 22… nie da się przyspieszyć wizyty. Pojechałam w końcówce 4 tyg i gin mi powiedział że to szybko ale pęcherzyk był i wykluczył ciążę pozamaciczna bo bardzo się obawiałam znowu powtórki sprzed kilkunastu lat…
 
Poszłam dziś na takie dodatkowe usg bo się zestresowalam tymi historiami na forum , ale wszystko dobrze ❤️ 2,63 człowieka ;)
 

Załączniki

  • 20240410_185212.jpg
    20240410_185212.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 114
reklama
Poszłam dziś na takie dodatkowe usg bo się zestresowalam tymi historiami na forum , ale wszystko dobrze ❤️ 2,63 człowieka ;)
Ale cudne zdj 🥰 masz dokladnie tak jak ja teraz 9w3d ciekawe jak u mnie to wyglada 😅

Mnie cos dziwne skurcze dzis lapia takie przy ledzwi, juz miewalam je jak mialam malo magnezu w organizmie. Wzielam tez nospe profilaktycznie. Mam nadzieje,ze szybko przejdzie.
W ogole mdlosci nie odpuszczaja, nawet napic sie wody nie moge za szybko bo mam wrazenie ze zwroce. Juz tez mialam swoje kryzysy w miejscach publicznych 🫠 na razie wymiotowalam tylko dwa razy,ale mega sie powstrzymuje bo wiem ze potem mam caly dzien juz wyjety z zycia 🥲
Przypomnicie co to za lek na mdlosci w ciazy? To poczytam o nim i jak mnie nie pusci to w piatek o niego poprosze
 
Do góry