reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ta biała kreseczka to fasolka 😁
 

Załączniki

  • IMG_5384.jpeg
    IMG_5384.jpeg
    126,6 KB · Wyświetleń: 146
Cześć dziewczyny, w wolnej chwili cały czas was podczytuje☺️ ja dwa tygodnie temu byłam.na wizycie takiej kontrolnej umówionej wcześniej j było widać pęcherzyk, w poniedziałek mam wizytę więc stres lekki jest, w piątek wyjeżdżam na szkolenie dwa dni 🙈 z objawów to lekkie pobolewanie brzucha i piersi i straszny apetyt...
 
a ja mam takie pytanie, bo ja też jestem po pierwszej wizycie która miałam w 6+1 tc serduszko było ale lekarz nie podłączał Dopplera żeby posłuchać… dlaczego tak? To jakiś ma wpływ na Fasolkę i nie chciał ? Nie dopytałam, bo byłam za bardzo szczęśliwa 🙃
 
a ja mam takie pytanie, bo ja też jestem po pierwszej wizycie która miałam w 6+1 tc serduszko było ale lekarz nie podłączał Dopplera żeby posłuchać… dlaczego tak? To jakiś ma wpływ na Fasolkę i nie chciał ? Nie dopytałam, bo byłam za bardzo szczęśliwa 🙃
Włączanie Dopplera jest szkodliwe dla płodu przed ukończeniem 10tc.
Dopiero od 11tc lekarz włącza bicie serca na głośniku.
 
reklama
Polecam Wam dziewczyny aplikacje HiMommy! Była ze mną przez cały czas od poprzedniego porodu ( mała ma 20 msc i codziennie jakieś rady i informacje ) można tam oglądać jak w danym momencie wyglądają nasze fasolki :))
 

Załączniki

  • IMG_5265.png
    IMG_5265.png
    632,4 KB · Wyświetleń: 41
Do góry