reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Ja też się nieśmiało przywitam.
Dzisiaj robiłam drugą betę, przyrost ładny.
Póki co ani ja ani partner nie umiemy się cieszyć, bo to nasz trzeci transfer. Nie mam żadnych objawów, więc myślałam, że i tym razem nic z tego, a tu takie zaskoczenie 😊
Wg internetów termin na 6.11.
ojjeeej, dopiero zobaczyłam!! GRATULACJE ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Hej to i ja się przywitam :) 02.03 zobaczyłam 2 kreski, to moja druga ciąża. Chciałam się poradzić bo wg. usg wczoraj miałam 6+1 tc (to by się zgadzało), a czynność serca wynosiła 109, co wg. lekarza jest nieco za mało. Kolejną wizytę mam 30.03. Czy któraś też tak miała? dodam, że nie choruję na nic (albo o tym nie wiem ;)), hormony też ok.
 
Hej to i ja się przywitam :) 02.03 zobaczyłam 2 kreski, to moja druga ciąża. Chciałam się poradzić bo wg. usg wczoraj miałam 6+1 tc (to by się zgadzało), a czynność serca wynosiła 109, co wg. lekarza jest nieco za mało. Kolejną wizytę mam 30.03. Czy któraś też tak miała? dodam, że nie choruję na nic (albo o tym nie wiem ;)), hormony też ok.
Witaj 😊 niestety co do pytania sie nie odniose bo nie mam pojęcia , ale mam nadzieje że przyczyną jest po prostu wczesny wiek ciąży😊

Jak po wizytach? Bo mnie tu ciekawość zżera

Ja od wczoraj mam co chwile zgage, pol nocy mnie mordowało, dziś też. Lekkie mdłości i zgaga. Idealnie . W ogole wczoraj jak napisalam ,że nie boli mnie brzuch, tak wczoraj mnie bolał pół dnia że chodziłam co rusz do toalety sprawdzić czy nie plamie lub coś 🫥 schiza totalna.
 
Hej to i ja się przywitam :) 02.03 zobaczyłam 2 kreski, to moja druga ciąża. Chciałam się poradzić bo wg. usg wczoraj miałam 6+1 tc (to by się zgadzało), a czynność serca wynosiła 109, co wg. lekarza jest nieco za mało. Kolejną wizytę mam 30.03. Czy któraś też tak miała? dodam, że nie choruję na nic (albo o tym nie wiem ;)), hormony też ok.
Cześć! Ja tez niestety nie mam w tej kwestii dużej wiedzy. Z pocieszających informacji, koleżanka miała sytuacje ze serduszko podobnie biło i lekarz kazał jej wracać kilkukrotnie ja kontrole. Teraz jest w 20 tyg :) miała mieć dodatkowo robione tylko echo serca.
Fasolka ma 0,5 cm, serduszko bije :) wszystko super, wstępny termin 12.11 ale będę miała CC więc pewnie początek listopada
o jaaa 0.5 cm człowieka! Super wiadomość ❤️❤️❤️
 
reklama
Do góry