reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja też mam jutro, będzie 6+6. Objawów zero, więc boję się, że jutro runą moje nadzieje, chociaż pewnie jak maja runąć to raczej w przyszłym tyg. na usg, bo jutro to nawet nie wiem, czy w tym gabinecie sprzęt jest.
Każda ciąża inna, może objawy Cię dopadną za kilka dni z podwojoną siłą heh
 
reklama
Ja też mam jutro, będzie 6+6. Objawów zero, więc boję się, że jutro runą moje nadzieje, chociaż pewnie jak maja runąć to raczej w przyszłym tyg. na usg, bo jutro to nawet nie wiem, czy w tym gabinecie sprzęt jest.

Miejmy nadzieję że będzie dobrze ✊🏼🍀
Mój stres chyba dziś nie pozwoli mi spać ..
 
Hej 😉 tak z ciekawości zajrzałam czy są listopadowki i tadam, nie zawiodłam się 🙂 witam sie z chyba 15stoma kreskami, biorąc pod uwagę ilość testów jakie zrobilam 😜 w sumie to można powiedzieć, ze u mnie pierwszy cykl staran, 4ta ciaza, drugie dziecko, termin na początek listopada, ciaza potwierdzona betą 🙂 usg w najbliższą środę, praktycznie zero objawów poza szybsza zadyszka 🙃 pozdrawiam wszystkie czekające tak jak ja na bijące serduszko ❤ i życzę dużo spokoju, zdrowia i pozytywnego nastawienia 🙂
Oo, ja też w środę mam nadzieję usłyszeć/zobaczyc bijące ❤️
 
teraz nie ale moja poprzednia ciąża zaczęła się jak karmiłam i gdyby nie to że odrzuciło mnie od kawy na 3 dni nawet bym nie wiedziała, że w ciąży jestem 😉 najlepsza ciąża jaką można sobie wymarzyć zero bóli, senności, mdłości. Dopiero pod koniec przeszkadzał mi brzuch i budziłam się w nocy. Niestety w 3 miesiacu ciąży straciłam pokarm więc to było drastyczne odstawienie
Super to czytać, bo nastawiłam się na mega bol, a tu zdziwienie 🙃
Nic a nic mnie nie boli. Niestety za to mdłości 24h się utrzymują 🙈
Mdłości wspolczuje 😔

Widze, ze czesc z Was calkowicie się stresuje na zapas 🙉 ogromnie wam tego współczuję, bo wiem jak to zżera człowieka a nie da się nad tym zapanować.. Ja jakos calkowicie na spokojnie liczę na dobre wiadomości w srode i trochę przytupuje nóżkami, ale bardziej jakby z radości niz stresu 🙂 bedzie co ma być, a tez jakos u mnie to tak działało do tej pory, ze intuicja w kwestii ciaz mnie nie zawodziła i jak czułam, że jest źle to tak było, choc cały świat probowal mi wmówić co innego i w odwrotna stronę również. Także ufam intuicji i życzę tez Wam duzo spokoju 🥰
 
reklama
Do góry