reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja już po wizycie (5+5) termin porodu 20.11.24 jest pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym i najprawdopodobniej cały milimetr człowieka 🥹 dostałam nakaz brania duphastonu 3x1
Następna wizyta za 3 tygodnie, w tym czasie chyba odejdę od zmysłów 🥴
kochana bylas w tym samy terminie co ja bede w srode :) 5+5 i dajesz nadzieje :) hehe
 
reklama
Startujemy z 8 tygodniem 😊 serduszko 161 bpm ❤️
 

Załączniki

  • IMG_7203.jpeg
    IMG_7203.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 126
Siedzę w kolejce i czekam na wizytę, jakiś dziwny system tutaj, po kilka osób zapisanych na tą samą godzinę, ale teraz już chyba w końcu wejdę 🙃
Dziewczyny wiem że wybiegam w przyszłość ale czy któraś z was po cc planuje rodzić SN?
Biorąc pod uwagę jakie miałam zrosty po ostatniej CC, to wolałabym podchodzić do porodu sn, ale pewnie będę miała nadciśnienie w pakiecie z cukrzycą ciażową i nie wiem, czy się z automatu nie skończy CC.

Jak to?? Nie odczuwałaś zupełnie nic? Nie mówię o tragicznych bólach przez które nie da się żyć.
Ale normalne było, że w wysokiej ciąży czułam jak maluch próbuje się umościć 😁 czasem aż mi się skóra nieźle napinała 😂
Moja córka ma obniżone napięcie mięśniowe i jeszcze miałam łożysko z przodu, więc nie było ani jednego kopniaka przez skórę. Czułam tylko lekkie pukanie i plumkanie. Albo skurcze w dole brzucha, jak prostowała nogi, bo była ułożona pośladkowo.

Ja np w poprzedniej ciąży w ogóle piersi nie czułam, nie urosły nawet o milimetr a w tej od początku bolą i są nabrzmiałe (myślę że ma to związek z moim 2 letnim karmieniem piersią) jeśli chodzi o brzuch to rozciąganie kłucie takie lekkie skurcze jak na okres, ucisk brzucha jakby coś ciągle na nim leżało to mam cały czas, a w poprzedniej ciąży od 20 tc miałam mega mocne skurcze i takie kłucia w pochwie że myślałam że mi dziecko wyleci, masakra to była. A jak jeździłam na ktg przed porodem to babka aferę zrobiła że rodzę bo mam takie mocne skurcze na ktg a ja jej mówię że ja takie to mam od połowy ciąży 🙈
Z piersiami w poprzedniej ciąży miałam podobnie, w ciąży z 2cm mi przybyło, a podczas karmienia w sumie nic, nie są ani mniejsze ani większe pomimo ponad 3,5 roku kp.
A teraz bóle jak przy nawale, więc każda ciąża kompletnie inna🙂
 
Dziewczyny wiem że wybiegam w przyszłość ale czy któraś z was po cc planuje rodzić SN?
Ja cc w lipcu 2021, także bym próbowała ale u nas duża masa i głową była także trochę się obawiam
Oo, a ile ma corka?
W lipcu 3 latka. Walczę już parę miesięcy o odstawienie, ale ciężko jest 🙈
Moje było z powodu szacowanej masy płodu 4,6 kg, urodził się 4,2 ale obwód główki 39 cm więc z tego co wiem to dużo bo z reguły mają 34/35 cm i się zastanawiam czy takie dziecko z taką głową bym urodziła w ogóle
Ja na przyjęciu na USG miałam 4,5 kg, urodziła się 3,8, ale właśnie z dużą główka, i to mój strach że drugie też będzie takie wyrośnięte
 
Ja cc w lipcu 2021, także bym próbowała ale u nas duża masa i głową była także trochę się obawiam

W lipcu 3 latka. Walczę już parę miesięcy o odstawienie, ale ciężko jest 🙈

Ja na przyjęciu na USG miałam 4,5 kg, urodziła się 3,8, ale właśnie z dużą główka, i to mój strach że drugie też będzie takie wyrośnięte
Ja karmiłam 2 lata w końcu posmarowałam piersi musztarda i powiedziałam że są ble, odstawił się bez problemu bez płaczu krzyków itd. A wczensiej nie było mowy o odłożeniu karmienia skróceniu itp, chciał cycka co 5 minut a w nocy się budził kilka razy. Ja nie będę kolejnego dziecko karmić piersią, za dużo mnie to kosztowało, planuje być kpi
 
reklama
Ooo jaki słodki człowieczek ☺️

Dzień dobry we wtorek 😌
Ja dziś pierwsza wizyta,stresuje się jak cholera 🫣

Trzymamy kciuki! Listopad okazuje się dla nas wszystkich bardzo szczęśliwy, więc będzie dobrze 💪🤩

Kochana chyba z 9 tyg 😅 8 to juz skończyłaś , duży piękny bobas 🥰

Ja jutro lece na badania, do tego mam krzywą cukrową ciekawe jak wysiedze z tymi plecami 🙄

Szaleństwo 🙈 bobas ma już nawet raczki i nóżki 🤩

No to jutro ważny dzień 💪 daj znać jak przebiegło badanie, bo podobno krzywa cukrowa w pierwszym trymestrze to czyste szaleństwo 😅
Hey wszystkim ;)
Mam pytanko korzystacie z aplikacji ciążowych?! Macie jakieś które polecacie?!

Ja korzystam z Preglife i jest przeurocza 😍
 
Do góry