reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Może pójdę, albo jutro pójdę...jeszcze dziś do pracy na 14 :(
Boje się cieszyć, bo w poprzednich latach miałam 3 poronienia.
W domku 2 córeczki ;)
To tym bardziej bym betę zrobiła. Będziesz trochę spokojniejsza. Też jestem po poronieniu w grudniu, więc każda możliwość sprawdzenia, że z kropką jest dobrze, działa na mnie pozytywnie 😊
 
Nie moge coś zainstalować 😌



Ja też po tej 22.03 mam kolejna 02.04 na nfz 😊

U mojego gina prywatnie byly max co 3 tyg jakos, teraz bede mogła sobie rozciagnac co 4 bo bede na zmiane na NFZ chodzic.
A Papatka nie bedziesz wtedy w 11tyg? To zaraz prenatalne czy w 11tyg ci moze zrobic? bo nie pamietam jak to było już 😅

Też chodzę prywatnie. Z tym że pani doktor powiedziała że wcześniej nie ma potrzeby ingerować i dłubać u dzidziusia mam trochę badań do zrobienia przez ten czas.
Dokładnie będzie równe 11 tygodni.
Zobaczymy co będzie widać w 11 tygodniu 😊
 
Też chodzę prywatnie. Z tym że pani doktor powiedziała że wcześniej nie ma potrzeby ingerować i dłubać u dzidziusia mam trochę badań do zrobienia przez ten czas.
Dokładnie będzie równe 11 tygodni.
Zobaczymy co będzie widać w 11 tygodniu 😊
No jasne, wiadomo że jak sie ma zaufanego lekarza to też bym słuchała. Ja ide 2.04 do tego na nfz bo na pierwszej wizycie byłam 1.03, wczesniej nie było terminów a jesli dalej chce chodzić na NFZ i prywatnie to będę chodziła na wizyty częściej .
 
reklama
No jasne, wiadomo że jak sie ma zaufanego lekarza to też bym słuchała. Ja ide 2.04 do tego na nfz bo na pierwszej wizycie byłam 1.03, wczesniej nie było terminów a jesli dalej chce chodzić na NFZ i prywatnie to będę chodziła na wizyty częściej .

To i tak długo czekasz na wizytę 😊 a wiadomo,że każda z nas chce wiedzieć czy tam wszystko w porządku.
Ja to chodziłabym co tydzień 😄
 
Do góry