reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dobra, jestem po.
I szczerze powiedziawszy- zgłupiałam😵‍💫.
Nie mam przejmować się CMV tak bardzo, ale toxo mam bardziej zgłębić, tzn. wykonać awidność IgG na toxo, bo mam spory wynik IgG.

Oczywiście jutro i tak jadę do labo przy oddziale zakaźnym, ale dodatkowo do IgM i IgG CMV dokładam tę awidność toxo.

Poza tym u bombelka dobrze, serduszko bije 168 uderzeń/min.
Cieszę się że chodź trochę się wyjaśniło i u bombla dobrze.
 
Dziewczyny super wieści i piękne Te Wasze bobasy 🥹
Mnie dziś znowu dopadła chęć na kiszonki 🤣 ogórki kiszone i woda spod ogórków - niebo w gębie 🤣🤣 ciekawe kiedy to zwrócę 🤣
 
Hej, ja dziś tak na szybko.
Gratuluję wszystkich wizyt, sporo ich dzisiaj ❤️ cudownie jest czytać same dobre wiadomości.

Witam nowe dziewczyny, dopisałam Was do tablelki. Rozgośćcie się i spokojnych ciąż 😉

Co do mdłości to cudownie jest żyć bez nich 🥳 też już leci chyba drugi tydzień bez, normalnie jakbym nowe życie dostała. W końcu mam siłę na wszystko. Jeszcze tylko chciałabym byc zdrowa już.
A, no i wiosnę poproszę!
 
Jestem dziewczyny! Maleństwo żyje i ma się dobrze, ma aktualnie 1,45cm. 🥰 Serduszko bije już prawidłowo. Krwiak się jeszcze do końca nie wchłonął ale już jest mniejszy. Mi za to doszły leki na nadciśnienie bo do tej pory nie brałam (od kilku lat) a dziś moje ciśnienie wynosiło 160/100 i tętno 120 co jest u mnie dobrym wynikiem ale niekoniecznie bezpiecznym w ciąży... Także póki co dalej jakoś ciągniemy. 😊
Kolejna wizyta 20.04.
Super. Cieszę się i gratuluję. Myślałam o Tobie. ❤️
 
Dobra, jestem po.
I szczerze powiedziawszy- zgłupiałam😵‍💫.
Nie mam przejmować się CMV tak bardzo, ale toxo mam bardziej zgłębić, tzn. wykonać awidność IgG na toxo, bo mam spory wynik IgG.

Oczywiście jutro i tak jadę do labo przy oddziale zakaźnym, ale dodatkowo do IgM i IgG CMV dokładam tę awidność toxo.

Poza tym u bombelka dobrze, serduszko bije 168 uderzeń/min.
A jakie masz wyniki toxo?😱
A Bombelek piękny - jak miś haribo:)
 
reklama
Dobra, jestem po.
I szczerze powiedziawszy- zgłupiałam😵‍💫.
Nie mam przejmować się CMV tak bardzo, ale toxo mam bardziej zgłębić, tzn. wykonać awidność IgG na toxo, bo mam spory wynik IgG.

Oczywiście jutro i tak jadę do labo przy oddziale zakaźnym, ale dodatkowo do IgM i IgG CMV dokładam tę awidność toxo.

Poza tym u bombelka dobrze, serduszko bije 168 uderzeń/min.
jaki miałaś wynik toxo?
 
Do góry