reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

U mnie mdłości przeszły, czasami mam w środku dnia. Zatem pojawiły się problemy na zapachy. Mam wrażenie, że w niektórych miejscach śmierdzi padliną i trupem 😂
u mnie 2 tydzień leci bez mdłości,i niech tak zostanie już do końca 🙈 świat o tyle piękniejszy jak na rzyganie się nie zbiera od rana do nocy 😅
 
reklama
Imbir też nie pomaga w piciu. Dziś dałam radę wypić zwykła wodę niegazowana i to dobry wynik. Bo były dni kiedy do 12 nie udało mi się wypić niczego.
spróbuj może zwykłą wodę z cytryną u mnie to było jedyne co piłam jak mi było żle i trochę pomagało 🤪 warto spróbować
 
Próbowałam wody z cytryna. Nic nie smakuje, wmuszam w siebie trochę wody. W ustach czuje trampka. A zęby myłam żeby nie było:)
Mam podobnie. Okropny trampek w ustach. Pije trochę wody. Tak mnie dzisiaj naciągało, że nie mogłam sobie poradzić. Najgorsze, że ja wiem że to może u mnie trwać całą ciążę. Tak miałam w 1 ciąży. W drugiej do połowy. Wymioty do tego. Więc ta trzecia ciąża nie wiadomo co przyniesie. Jedna wielka masakra.
 
mam wyniki cytomegalii, czy ktoś mi może napisać co to znaczy?
cytomegalia.jpg
 
Mi ginekolog przepisała tabletki xonvea, właśnie na mdlosci i wymioty.
Tabletki cud. 😁 Odkąd biorę, żadnych mdlosci. Przed tbaletkami - nie byłam wstanie otworzyć lodówki, bo mnie cofało.
 
Mi ginekolog przepisała tabletki xonvea, właśnie na mdlosci i wymioty.
Tabletki cud. 😁 Odkąd biorę, żadnych mdlosci. Przed tbaletkami - nie byłam wstanie otworzyć lodówki, bo mnie cofało.
Ja będę prosiła jutro o coś. Ale w drugiej ciąży wiem że miałam tabletki i owszem pomagały ale miałam po nich jakieś lęki. Pamiętam nie mogłam spać, bałam się . Dziwne uczucie. Choć może nie związane to było z nimi tylko ogolnie ciąża
 
Ja będę prosiła jutro o coś. Ale w drugiej ciąży wiem że miałam tabletki i owszem pomagały ale miałam po nich jakieś lęki. Pamiętam nie mogłam spać, bałam się . Dziwne uczucie. Choć może nie związane to było z nimi tylko ogolnie ciąża
po tych jedynie na początku wydawało mi się że jestem bardziej zmęczona, ale i tak wolę to, niż nic nie jeść 😂
 
reklama
Do góry