reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, mam pytanie techniczne, może któraś pracuje w kadrach i ma taką wiedzę. Mianowicie :
Pracuje w "państwówce", przez początkowa ciążę o niepewnym rokowaniu, lekarz od razU wysłał mnie na L4. Najpierw 2 tygodnie zwykłego bo wiadomo nie było zarodka, teraz mam już ciążowe. Ale do brzegu.
Co na L4 dzieje się ze starym urlopem ? Pytam ponieważ na chwilę obecną mam 37 dni w tym 11 starego i zastanawiam się czy po kolejnej wizycie u lekarza, poprosić go aby nie wystawiał l4 tylko lepiej wybrać urlop, bo stary przepadnie a tak to jeszcze grusze dostanę😅😅.....czy opcja 2- siedzieć dalej na L4 bo urlop mimo ze stary to będzie sobie wisiał do wybrania aż nie wrócę do pracy(tego właśnie nie wiem )
🙃🙃🙃🙃🙃
Urlop Ci nie przepadnie tylko będzie się zliczał i będziesz go mogła wybrać po macierzyńskim i rodzicielkskim. Zawsze to dodatkowe 2-3 miesiące w domu z dzieckiem.
 
reklama
Właśnie obudziłam się po meczu, widzę że nie za dużo straciłam 🤣 Też miałam dziś straszne samopoczucie wzdęcia, ból brzucha i zawroty głowy 😐
 
Właśnie obudziłam się po meczu, widzę że nie za dużo straciłam 🤣 Też miałam dziś straszne samopoczucie wzdęcia, ból brzucha i zawroty głowy 😐
Witam w klubie, przespałam druga polowe na kanapie przed tv, obudziłam się: o doliczył 4 minuty i przegrywamy 1:3, nic nie straciłam 😂 posłuchałam powtarzającego się bednarka, jak beznadziejnie zagrali a teraz już pora się piąć w gore tabeli i wskoczyłam do lozka 🤪
 
co polecacie na zatkany/suchy nos/zatoki. Mam taka sachare ze nie wytrzymiem. Nie umiem spać z otwarta buzia , zawsze na noc musiałam czymś popsikac
Help!
Mam ten sam problem, jestem alergikiem i wg laryngologa mam jakiś przewlekły stan zapalny śluzówki. Nos zatyka mi się przez prawie cały czas a najgorzej jest w pozycji leżącej. Wcześniej przyjmowałam steryd do nosa i to mnie ratowało ale wiadomo musiałam go odstawić. Teraz ratuje się inhalacjami i woda morska hipertoniczna staram się regularnie nawilżać ale niestety efekt nie jest jakiś super.
Dzięki :-)
Nie ze wszystkimi się znamy, więc się przedstawię: mój termin to ponoć 25 listopada, to moja druga ciąża z in vitro, poprzednia zakończyła się poronieniem zatrzymanym. Moja beta wynosiła wczoraj trochę ponad 2600, na USG widać pęcherzyk w odpowiednim miejscu. I to na razie tyle, podchodzę do tego day by day :-)
Postaram się kiedyś Was nadrobić ;-)
Witaj i rozgość się 😊 trzymam kciuki żeby tym razem wszystko dobrze się skończyło🤞🤞

O 6 zrobili nam pobudkę na mierzenie ciśnienia i nie mogę zasnąć już 😱
 
Dzień dobry w sobotę! Melduję, że dziś 5+1 i jak do tej pory się dobrze czułam tak podniosłam dziś się z łóżka i oczywiście kamień na żołądku i takie uczucie jakbym wczoraj niezle zabalowała. Nie wiedziałam czy mnie muli czy sobie pójdę porzygac 🙈
Życzę Wam udanego i słonecznego weekendu, odpoczywajcie i spedzcie go miło!
 
Hej dziewczyny, witam się z Wami zaczynając 9 tydzień. Dziś 8+0.
Jakie ja miałam wczoraj wzdęcia to masakra. Ale chyba wiem po czym... Po bigosie 🤣 Brzuch jak balon. Strasznie głodna jestem od samego rana, brzuch mi tak burczy jakby w środku jakiś smok siedział 😅 We wtorek idę do endokrynologa sprawdzić jak tam tsh, bo brałam letrox na obniżenie poziomu, miałam około 4 tsh.
Życzę Wam miłego weekendu☺️
 
No dziendobry, dziendobry 😊
U nas dzień rozpoczął się deszczowo 😪 liczymy jednak na szybkie wypogodzenie 💪 mam zamiar zrobić serniczka ale póki co walczę z grawitacją 😜🛌🛌

Dobrego weekendu ♥️
 
reklama
Dzień dobry,
Mi od rana gorąco! Cały czas mi było zimno a dzisiaj gorąco 🤪
Oszaleć można.

Czuje, że brzuch rośnie szybciej niż w poprzednich ciążach.
 
Do góry