reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

jak mi pobierają więcej niż 1 fiolkę to jest problem 😂
Omg ! A wiadomo dlaczego miałaś az taki niedobór ?
Ogólnie ja chodziłam tez na te wlewy witaminowe i brałam 2x B-complex w dość dużych dawkach + te wszystkie witaminy ciążowe. Wiec nie wydaje mi się żebym miała duzy niedobór . No ale kto wie 🤷‍♀️
Nie wiadomo, dostałam zastrzyki, przeszłam tez cała diagnostykę w kierunku zaburzeń wchłaniania i nic nie znaleźli 🤷‍♀️
 
reklama
Vomit Reaction GIF by MOODMAN
Na anemię dobry jest zakwas z buraków 😉
 
Ja się już naczytałam ze to może być początek anemii 🤦‍♀️
Ale nie przy takiej wartości. Musiałby ich być dużo więcej, żeby mówić o anemii.
Przy takiej wartości bym się niczego nie obawiała.
MCV to ilość krwinek o dużym rozmiarze.
Ja miałam lekko podwyższone po infekcji (COVID).
Teraz już w normie, może byłaś ostatnio lekko podziębiona.
Tym bardziej, że hemoglobinę oraz erytrocyty masz na świetnym poziomie.

Jedyne, do czego lekko się czepię, to TSH.
Kontroluj je, bo masz je na granicy.
Pewnie i tak dostaniesz skierowanie podczas pierwszej wizyty u ginekologa.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki chciałam się bardzo bardzo ostrożnie przywitać…

Jestem dziś 5 dzień po transferze 5cio dniowej blastki i oto mój test z popołudniowego moczu 😍

Mam 34 lata . Za sobą 3 ciąże . Pierwsza naturalna pozamaciczna . Druga już po in vitro z diagnoza niedrożnych jajowodów z niej urodziłam cudownego synusia niestety z wada serduszka i dzidziuś zmarł . Trzecia ciąża to puste jajo płodowe w listopadzie zeszłego roku.

Obecnie jestem na acardzie i heparynie - z tą drugą się nie lubimy 😒 mój brzuch już po kilku zastrzykach wyglada jak pobojowisko 🫣

Mam nadzieje ze tym razem będzie mi dane doczekać narodzin zdrowego dzidziusia ♥️
Będzie mi miło przejść przez następne miesiące ciąży waśnie z wami 😍

Za wszystkie wizyty , badania kciuki zaciśnięte ♥️
 
Dziewczyny, ja dziś normalnie przeżyłam spektrum zachcianek wszelakich- najpierw naszło mnie na naleśniki z musem truskawkowym, potem na pieczeń wieprzową z sosem, ziemniakami i surówką z kapusty, następnie na cappuccino Jacobs z Milką (ostatnio piłam to za nastoletnich lat😅), a teraz mnie wzięło na kluski szare ze smażoną słoniną wędzona z surówką na ciepło z kapusty kiszonej, a za chwilę na hamburgera.
No szaleństwo!
Przecież do tej pory cierpiałam na brak apetytu i mogłoby tak zostać 😉.
Ale umówiłyśmy się z mamą, że jutro po ginekologu jedziemy do najlepszej naleśnikarni w naszym województwie🙂.
Tak, oczywiście, ja w ogóle nie pisałam tego jakoś w twoim kierunku, przepraszam jeśli mogło to tak zabrzmieć. Ja sama nie mogę wytrzymać widoku krwi, nawet jak pobierają mi krew w labie to odwracam wzrok i zaczyna mi się kręcić w głowie, więc rozumiem to w 100%.
Użyłam słowa "obrzydliwe" ponieważ niestety spotkałam się już z takimi opiniami u niektórych mężczyzn, którzy faktycznie byli obrzydzeni porodem a dodatkowo rzucali jakieś słabe komentarze o "porządnym zszyciu tam na dole hehe", co jest dla mnie niesmaczne. Ale w przypadku twojego męża to jest to zrozumiałe, zupełnie nie próbowałam tego komentować 😜
No to takie zachowanie panów dla mnie jest niezrozumiałe.
Jak przyszło do zapłodnienia, to chętni, ale jak chodzi o wsparcie partnerki przy porodzie, to już się migają.
Otóż to. Jak kto czuje, bo potem może wyjść, że taki facet zamiast wsparciem to będzie utrapieniem w czasie tego porodu tylko dlatego, że "przecież wszyscy tak robią to musisz iść ze mną". Także lepiej sobie oszczędzić omdleń i innych atrakcji i zobaczyć się jak będzie już po wszystkim 😁
No dokładnie, to wolę mieć wtedy przy sobie mamę, która będzie realnym wsparciem, aniżeli wątpliwe wsparcie męża, który będzie aż siny ze strachu i nerwów.
Dziewczynki chciałam się bardzo bardzo ostrożnie przywitać…

Jestem dziś 5 dzień po transferze 5cio dniowej blastki i oto mój test z popołudniowego moczu 😍

Mam 34 lata . Za sobą 3 ciąże . Pierwsza naturalna pozamaciczna . Druga już po in vitro z diagnoza niedrożnych jajowodów z niej urodziłam cudownego synusia niestety z wada serduszka i dzidziuś zmarł . Trzecia ciąża to puste jajo płodowe w listopadzie zeszłego roku.

Obecnie jestem na acardzie i heparynie - z tą drugą się nie lubimy 😒 mój brzuch już po kilku zastrzykach wyglada jak pobojowisko 🫣

Mam nadzieje ze tym razem będzie mi dane doczekać narodzin zdrowego dzidziusia ♥️
Będzie mi miło przejść przez następne miesiące ciąży waśnie z wami 😍

Za wszystkie wizyty , badania kciuki zaciśnięte ♥️
Witamy Cię miło💚.
Życzę Ci tego samego, co Ty nam😗.
Kiedy będziesz badać betę?
 
Dziewczynki chciałam się bardzo bardzo ostrożnie przywitać…

Jestem dziś 5 dzień po transferze 5cio dniowej blastki i oto mój test z popołudniowego moczu 😍

Mam 34 lata . Za sobą 3 ciąże . Pierwsza naturalna pozamaciczna . Druga już po in vitro z diagnoza niedrożnych jajowodów z niej urodziłam cudownego synusia niestety z wada serduszka i dzidziuś zmarł . Trzecia ciąża to puste jajo płodowe w listopadzie zeszłego roku.

Obecnie jestem na acardzie i heparynie - z tą drugą się nie lubimy 😒 mój brzuch już po kilku zastrzykach wyglada jak pobojowisko 🫣

Mam nadzieje ze tym razem będzie mi dane doczekać narodzin zdrowego dzidziusia ♥️
Będzie mi miło przejść przez następne miesiące ciąży waśnie z wami 😍

Za wszystkie wizyty , badania kciuki zaciśnięte ♥️
Witaj! Ja tez po ivf, ale u mnie dziś już 14dpt i wczoraj beta 1756 :)
Nie dodało się zdjęcie Twojego testu :)
 
Dziewczynki chciałam się bardzo bardzo ostrożnie przywitać…

Jestem dziś 5 dzień po transferze 5cio dniowej blastki i oto mój test z popołudniowego moczu 😍

Mam 34 lata . Za sobą 3 ciąże . Pierwsza naturalna pozamaciczna . Druga już po in vitro z diagnoza niedrożnych jajowodów z niej urodziłam cudownego synusia niestety z wada serduszka i dzidziuś zmarł . Trzecia ciąża to puste jajo płodowe w listopadzie zeszłego roku.

Obecnie jestem na acardzie i heparynie - z tą drugą się nie lubimy 😒 mój brzuch już po kilku zastrzykach wyglada jak pobojowisko 🫣

Mam nadzieje ze tym razem będzie mi dane doczekać narodzin zdrowego dzidziusia ♥️
Będzie mi miło przejść przez następne miesiące ciąży waśnie z wami 😍

Za wszystkie wizyty , badania kciuki zaciśnięte ♥️
gratulacje i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze do samego końca 🤰😘
 
reklama
Dziewczyny a co wy na to żeby utworzyć grupę na facebooku i później na Messengerze? Myślę, że byłoby dużo łatwiej :)
 
Do góry