reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Obawiam się, że u mnie właśnie będzie za szybko, bo 4+6, ale no tak już mam umówione to może pójdę 🤔
Jak masz być spokojniejsza to pewnie ☺️ ogólnie najlepiej iść w okolicach 7 tygodnia, ale jak chcesz się upewnić ze pęcherzyk jest tam gdzie trzeba to dla własnego spokoju warto wcześniej ☺️
 
Chociaż chwila, może ja coś źle liczę. Bo Ty masz termin na 3.11 i dziś 5+1, a ja na 4.11 i wychodzi mi dziś 4+2 🤭🙈 a owu kiedy miałaś?
 
Ja jutro ide zobaczyć do giną czy wszystko jest Ok, może uda się zobaczyć pęcherzyk bo przez to ze mam plamienia to troszke się martwię, ale mam właśnie wyniki z laboratorium i jestem zadowolona ❤️

21.02
progesteron 35,00 ng/ml
beta-HCG 42,7 mlU/ml

27.02
Progesteron 29,8 ng/ml
beta-HCG 683,0ml


Na kalkulatorze przyrostu bety wyszło ze wszystko Ok :) jeszcze będę robić sobie badania w środę kolejne żeby zobaczyć dwudniowy przyrost.

Zastanawia mnie, ze progesteron mi się zmniejszył po tygodniu…czy to normalne ?
 

Załączniki

  • IMG_0755.jpeg
    IMG_0755.jpeg
    57,2 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Chociaż chwila, może ja coś źle liczę. Bo Ty masz termin na 3.11 i dziś 5+1, a ja na 4.11 i wychodzi mi dziś 4+2 🤭🙈 a owu kiedy miałaś?
Nie wiem czy to do mnie pytanie 🙈 ale ja mam dość długie cykle, mi kalkulatory termin porodu wyznaczają koniec października/początek listopada :) owulacja mi się prawdopodobnie przesunęła, według kalendarzyka miałam mieć 7-8 luty ale raczej była szybciej. A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
 
Do góry