reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

My też już mamy termin CC na wtorek, głowa dalej u góry a na obrót już trochę za późno bo to prawie 39 tydz. Urodzi się w halloween zamiast we wszystkich świętych haha
 
reklama
Dziewczyny moja Laura już jest ze mną. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i od razu skierowanie do szpitala blizna po cc miała już tylko pół milimetra. Dzisiaj miałam mieć cięcie ale jak mi wczoraj zrobili ktg to wyszły dosyć mocna skorcze i od razu na stół. Okazało się ze malutka owinięta pępowina wokół szyi i wody zielonkawe i pępowina przodująca. Chyba czuwal nad nami moj synek z góry ❤️. Malutka ostatecznie ważyła 2680 i 52 cm wszystko z nią w porządku. Moje szczęście nie do opisania.
 
Dziewczyny moja Laura już jest ze mną. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i od razu skierowanie do szpitala blizna po cc miała już tylko pół milimetra. Dzisiaj miałam mieć cięcie ale jak mi wczoraj zrobili ktg to wyszły dosyć mocna skorcze i od razu na stół. Okazało się ze malutka owinięta pępowina wokół szyi i wody zielonkawe i pępowina przodująca. Chyba czuwal nad nami moj synek z góry ❤️. Malutka ostatecznie ważyła 2680 i 52 cm wszystko z nią w porządku. Moje szczęście nie do opisania.
gratulacje! Zdrówka dla Was 🤗 super, że wszystko dobrze się skończyło i że jesteś szczęśliwa ☺️
My jeszcze w dwupaku, 36 t.c. i 3300g. Liczę, że junior troszkę zwolni z przybieraniem na koniec 😕
 
Dziewczyny moja Laura już jest ze mną. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i od razu skierowanie do szpitala blizna po cc miała już tylko pół milimetra. Dzisiaj miałam mieć cięcie ale jak mi wczoraj zrobili ktg to wyszły dosyć mocna skorcze i od razu na stół. Okazało się ze malutka owinięta pępowina wokół szyi i wody zielonkawe i pępowina przodująca. Chyba czuwal nad nami moj synek z góry ❤️. Malutka ostatecznie ważyła 2680 i 52 cm wszystko z nią w porządku. Moje szczęście nie do opisania.
Gratulacje ❤️ najważniejsze że z malutka wszystko ok. Dużo zdrówka dla Was.

My też już rozpakowani, malutka przyszła na świat we wtorek rano przez CC. 50 cm i waga 3080 g. 😍 Od wczoraj jesteśmy w domku, walczymy o rozkręcenie laktacji ale póki co musimy się dokarmiać mm.
 
Gratulacje ❤️ najważniejsze że z malutka wszystko ok. Dużo zdrówka dla Was.

My też już rozpakowani, malutka przyszła na świat we wtorek rano przez CC. 50 cm i waga 3080 g. 😍 Od wczoraj jesteśmy w domku, walczymy o rozkręcenie laktacji ale póki co musimy się dokarmiać mm.

Gratulacje ❤ oby laktację udało się rozkręcić, trzymam kciuki. Dużo zdrówka dla Was
 
Hej. My też już rozpakowani od wczoraj, 2 tygodnie przed terminem (37+5 tc). Mała jest malutka bo ważyła 2570g ale mierzy całe 52 cm i dostała 10 w skali Apgar. Podobnie jak wyżej walczymy o rozkręcenie laktacji bo nie jest łatwo ale mam nadzieje, że jakoś damy radę.
 
Hej. My też już rozpakowani od wczoraj, 2 tygodnie przed terminem (37+5 tc). Mała jest malutka bo ważyła 2570g ale mierzy całe 52 cm i dostała 10 w skali Apgar. Podobnie jak wyżej walczymy o rozkręcenie laktacji bo nie jest łatwo ale mam nadzieje, że jakoś damy radę.

Gratulacje❤ Co chwila ktoś rozpakowany, ciekawe kto następny 🙂
Ja właśnie czekam u gina na wizytę aktualnie 37+3🙂
 
reklama
Gratulacje 😍 powodzenia w rozkręcaniu laktacji i dużo zdrówka dla Was ☺️ u nas 36+2, lekarz powiedział że na razie się nie zapowiada na poród.
 
Do góry