reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dziewczyny, od kilku dni dokuczają mi wzdęcia i gazy.

Po obiedzie to norma, że brzuch mam, jak balon i w sumie dość mi dokucza, bo boli.
Ma któraś sposób na to?
big belly GIF
Można wziąć Espumisan. I głupio zabrzmi ale nie trzymać bączków tylko puszczać 😂
A robicie PAPPA od razu czy uzależnianie to od obrazu USG? ja słyszałam już kilka negatywnych opinii na temat tego badania że jest mało wiarygodne i zastanawiam się czy jest sens robić jesli na USG będzie ok
Prenatalne dają lepszy obraz wraz z pappa. Należy jednak pamietac, że to statystyka a nie dokładny wynik o czym wiele kobiet zapomina i dlatego są negatywne opinie. Statystyka pokazuje, że jedna kobieta na ileś która ma te same schorzenia, wiek i historię przebytych chorób w rodzinie może mieć dziecko chore na daną chorobę genetyczną. Wraz z wiekiem ryzyko wzrasta ale nie musi to oznaczać, że kobiety po 30-35 roku życia są skazane na dzieci z downem czy zespołem Edwardsa.
 
reklama
Można wziąć Espumisan. I głupio zabrzmi ale nie trzymać bączków tylko puszczać 😂
Z tym nie miałam problemów nawet przed ciążą, tzn. z pierdzeniem 🤡.
Generalnie mój organizm sam puszcza bąki, ja nie mam nad tym kontroli😅.
Także puszczam, ile wlezie.
A ja tak nieśmiało podpytam kiedy przymierzamy się do utworzenia zamkniętej grupy? 🙈
Czytasz w moich myślach.
Czy ktoś jeszcze czeka na pierwszą wizytę?
 
A ja tak nieśmiało podpytam kiedy przymierzamy się do utworzenia zamkniętej grupy? 🙈
Tez właśnie o tym ostatnio myslalam …
Nawet gdzieś mi mignął post od aniaslu o grupie zamkniętej 💪

Myśle ze @Poziomka6 tak super prowadzi kalendarz ze wystarczy aktywne dziewczyny z naszego kalendarza spisać i podać szefowej 😎

Oczywiście dobrze będzie utworzyć jakiś regulamin , zasady … tak aby faktycznie była to prywatna , przyjemna grupa wsparcia stworzona z osób które się udzielają a nie tylko patrzają 🫣
 
Tez właśnie o tym ostatnio myslalam …
Nawet gdzieś mi mignął post od aniaslu o grupie zamkniętej 💪

Myśle ze @Poziomka6 tak super prowadzi kalendarz ze wystarczy aktywne dziewczyny z naszego kalendarza spisać i podać szefowej 😎

Oczywiście dobrze będzie utworzyć jakiś regulamin , zasady … tak aby faktycznie była to prywatna , przyjemna grupa wsparcia stworzona z osób które się udzielają a nie tylko patrzają 🫣
Tak, ale cofnijmy się do rad od Zazuu, bo ona pisała jak to zrobić, żeby mieć kontrole nad członkami grupy ;)
 
ja ciagle czekam na pierwsza wizyte ktora mam 19.04 (prywatnie) i to szybki termin. Probowalam sie zapisac na nfz tez ale najblizszy termin to 15.05 i nikogo nie obchodzi ze to dawno po 10tc.. nie ma terminow i tyle… masakra jakas..
 
reklama
Tak, ale cofnijmy się do rad od Zazuu, bo ona pisała jak to zrobić, żeby mieć kontrole nad członkami grupy ;)
Tylko da nam to gwarancje ze nie będziemy "podglądane " przez ciekawskich ? Z tego co pamietam z grupy zamkniętej również można dopisywać i wypisywać osoby tylko trzeba z każda taką pierdołą pisać do aniaslu - nie wydaje mi się to jakimś większym problemem 😉

Oczywiście decyzja należy do całej grupy 😊
Ja tak tylko myśle na głos 😉
 
Do góry