reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Kurcze jeczalam na te mdłości i jakoś drugi dzień czuje się nieco lepiej, wiec zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko jest w porządku z dzidziulkiem 😔
Proszę walnąć mnie w głowę 🙏
Kid Slap GIF by MOODMAN

Proszę 🥰
 
To co wkleiłaś to jest info z 2007 roku od jakiejś anonimowej laski z forum i nie wiadomo jakiego lekarza. Jednak minęło 16 lat, od dwóch można to leczyć.

Czekamy na info po wizycie @Lady With Cats i na nowe wyniki z zakaźnego, bo być może to tylko pomyłka 🤞.
Tak odwołuje co wkleiłam jeśli to wprowadziło zamęt to jeśli można to proszę skasować tego posta. Wiem że wy macie wiedzę aktualniejsza no chciałam tylko pozytywna informacje zamieścić.
 
Kurcze jeczalam na te mdłości i jakoś drugi dzień czuje się nieco lepiej, wiec zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko jest w porządku z dzidziulkiem 😔
Proszę walnąć mnie w głowę 🙏
spokojnie ja 2 tydzień teraz już lepiej się czuje bez mdłości od rana do nocy,tez się martwiłam przed usg wczoraj ze coś będzie nie tak a jednak dzidzia ładnie wywijała w brzuchu rączkami i nóżkami 😀 także bez stresu i wkrętek
 
Kurcze jeczalam na te mdłości i jakoś drugi dzień czuje się nieco lepiej, wiec zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko jest w porządku z dzidziulkiem 😔
Proszę walnąć mnie w głowę 🙏
brak objawów to żaden wyznacznik także proszę się nie stresować tylko cieszyć ze mdłości minęły 😇
 
Kurcze jeczalam na te mdłości i jakoś drugi dzień czuje się nieco lepiej, wiec zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko jest w porządku z dzidziulkiem 😔
Proszę walnąć mnie w głowę 🙏
Nie ciesz się na zaś 😂
Ja takie rozkminy miałam wczoraj bo jakoś mdłości lżejsze , i w łóżku dnia nie przeleżałam ….

Nie pytaj jak czuje się dziś 😂😂😂🫣🤮🤢🤢🤢🤢😵😵‍💫
 
reklama
Do góry