reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Jest prywatna grupa założona. Możesz napisać do administratorowi, czy może Cię dołączyć, jeśli udzielałam się wcześniej.
Taak, bo my same nie możemy cię dodać, jedynie administrator może to zrobić
Ale kojarzę, że się udzielałas już wczesniej 😇 Chyba po prostu przegapiłaś moment, gdy robiłyśmy z dziewczynami listę
@dinozauryniespia1
 
No to super😊👍 i jeszcze dzidzia nadgoniła 👍🙂 uspokoiłaś mnie trochę że wszystko ok jest mimo braku objawów. No ja już się doczekać nie mogę tej mojej wizyty 🤭😁 no ciekawe jak USG będzie robione bo ja mialam tyłozgięcie macicy przed ciążą i niby prostuję się dopiero po jakimś czasie a do tego czasu niby może być gorzej widać przez brzuch 🙂
Hej, szukałam na forum info o tyłozgięciu macicy i Was znalazłam. W którym tygodniu było widać serce? W 6+5 lekarka powiedziała że przez to tyłozgięcie nie widać... Kiedy iść znowu? 7+4?
 
Czesc , pisze z pytaniem bo nie wiem co o tym myśleć , jestem w 4 miesiącu ciąży i mam niewielkiego krwiaczka i torbiel na jajniku. Lekarz zalecił mi leżeć brać duphaston i się nie przemęczać . Dostałam L4 , w pracy poinformowałam pracodawcę o tym wszystkim . A lekarz jak się okazało wystawił mi zwolnienie z kodem ze mogę chodzić
 
Czesc , pisze z pytaniem bo nie wiem co o tym myśleć , jestem w 4 miesiącu ciąży i mam niewielkiego krwiaczka i torbiel na jajniku. Lekarz zalecił mi leżeć brać duphaston i się nie przemęczać . Dostałam L4 , w pracy poinformowałam pracodawcę o tym wszystkim . A lekarz jak się okazało wystawił mi zwolnienie z kodem ze mogę chodzić
Ten kod jest na Twoją korzyść - możesz iść na ławkę przed dom i kontrola nie może się przyczepic. Nie ma związku z zaleceniem polegiwania.
 
Hej, szukałam na forum info o tyłozgięciu macicy i Was znalazłam. W którym tygodniu było widać serce? W 6+5 lekarka powiedziała że przez to tyłozgięcie nie widać... Kiedy iść znowu? 7+4?
Ja mam tyłozgięcie macicy i w 6t+3d był widoczny zarodek i serduszko
Ale może tak się zagnieździł u ciebie, że będzie ciężej zobaczyć na początku. Sama o tym czytałam kiedyś i się zdziwiłam, że mimo tyłozgięcia bylo wszystko u mnie widoczne bez problemu
 
reklama
Witam z Wilna. W piątek miałam prenatalne. Z OM termin porodu 11.28, a z USG chyba na początku grudnia, lecz zostawili termin z OM. W poprzedniej donoszonej ciąży miałam CC. Placenta jest na przedniej ścianie, w dole. Nastraszono mnie, że z czasem może wzrosnąć w bliznę po CC. Czy któraś z was tak miała? Może nie ma powodu niepokoić się?
 
Do góry