reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

No no, ostatnio mamy same dziewczynki 😁 ja idę jutro, ciekawe czy będzie chciał powiedzieć 😁

Ja tez idę jutro😄 i czuję, ze będę pierwsza tutaj, która ogłosi chłopca😂 chociaż strasznie mnie wysypało na szyi i jakby dookoła twarzy (przy uszach, pod żuchwa). Takie drobne krostki. Masakra… Ale to tez dla mnie nowość, w poprzednich ciążach tego nie miałam… Wiec serio już po objawach się gubię.
Co do tych stwierdzonych dziewczynek - ciekawe ilu z nich jeszcze ten siusiak wyrośnie 😉😉😂
 
reklama
Dziewczyny czy też czasem czujecie kłucie w pochwie?
Jest na to odpowiedź. Ja czułam na samym początku jak się spóźniłam i biegłam na wizytę. Wczoraj byłam w sklepie długo sama i wracałam pod górę, duże kroki. I też czułam, i pachwiny. Na co dzień dużo chodzę ale po mieszkaniu, małe kroczki więc nic nie ma.

Tak jak dziewczyny piszą że boli kręgosłup itp. W tamtej ciąży więcej czasu na odpoczynek więc czasem wstawałam z kanapy taka zastana i wszystko bolało. Teraz cały czas w ruchu umiarkowanym i nie ma problemu. Wiele zależy jaki się ma tryb życia obecnie.
 
Dziewczyny czy też czasem czujecie kłucie w pochwie?

Takie odczucia jak klucie, ciagniecie w obrebie narzadow plciowych z zewnatrz jak i wewnatrz sa raczej normalne w ciazy. Hormony dzialaja, plus organizm przygotowuje sie fizycznie na wszystkie zmiany. Jak sie martwisz to zawsze mozesz z lekarzem sie skonsultowac. Czesto i bez ciazy kobiety maja takie odczucia. W sensie klucie w pochwie.
 
Cześć Dziewczyny! Ja już po krzywej. Glukoza o smaku cytrynowym smakuje jak rozpuszczony cukierek😉
Dałam radę, 2h jakoś minęły.
Może jest dużo strachu o nic, bo glukoza z palca dziś wynosiła 86.
Życzę Wam miłego dnia! :-)
Ja mam plan, że w domu wycisnę sok z cytryny i wleje tam do tej glukozy cytrynowej żeby całkiem zabić ten smak syropu 😁
 
reklama
Dziewczyny, ja właśnie po wizycie. Maleństwo rośnie, ale w porównaniu z Waszymi to jeszcze mikrus, bo ma ok. 3 cm. Teraz termin z USG pokrył się z terminem z OM i wychodzi 22 listopada. Co do mojej glukozy 92 powiedział, żeby zrobić badanie jeszcze raz i wtedy będziemy myśleć. Kolejna wizyta 18 maja i wtedy zrobi prenatalne.
Czy któraś miała problem z IGG różyczki? Bo wyszedł mi bardzo niski wynik, a byłam szczepiona i w poprzedniej ciąży było ok.
Czy w pierwszej partii badań miałyście badanie na VDRL? Bo mi jakieś pominęli w laboratorium, a nie zapisałam jakie...
 
Do góry